سایت فتوکده

عکس های لو رفته خاتمی در عروسی پارمیس طاهری

.عکس های لو رفته خاتمی در عروسی پارمیس طاهری و مصطفی آقایی,ماجرا و عکس بدون سانسور عروسی پارمیس طاهری و مصطفی آقایی,عکس لو رفته سیدمحمد خاتمی در عروسی پارمیس

 

  عکس لو رفته ابطحی و خاتمی در عروسی
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

عکس های لو رفته خاتمی در عروسی پارمیس طاهری

,عکس لو رفته سیدمحمد خاتمی در عروسی پارمیس

 

روز گذشته تصاویری از حضور رئیس دولت اصلاحات در یک مراسم عروسی در  شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و سر و صدای زیادی به راه انداخت.

 

این تصاویرمربوط به مراسم ازدواج «پارمیس طاهری» دختر «هنگامه شهیدی» مشاور سابق «مهدی کروبی» و «مصطفی آقایی» فرزند «هدایت‌الله آقایی» از معاونین کابینه دولت اصلاحات است، که دو سال قبل در باشگاه بانک صنعت و معدن برگزار شده است.

ماجرا و عکس بدون سانسور عروسی پارمیس طاهری و مصطفی آقایی

عکس های لو رفته خاتمی در عروسی پارمیس طاهری و مصطفی آقایی,ماجرا و عکس بدون سانسور عروسی پارمیس طاهری و مصطفی آقایی,عکس لو رفته سیدمحمد خاتمی در عروسی پارمیس

عکس های لو رفته خاتمی در عروسی پارمیس طاهری و مصطفی آقایی

در پی انتشار این تصاویر، خانم شهیدی و آقای آقایی با انتشار بیانیه‌هایی اعلام کردند که قصد دارند از عوامل انتشار این تصاویر شکایت کنند. برخی از رسانه‌های اصلاح‌طلب هم این بیانیه‌ها را با تیتر «بد اخلاقی تندروهای اصولگرا» منتشر کرده و نام چند خبرنگار را هم به عنوان عامل انتشار این تصاویر مطرح کرده‌اند.

 

برای دیدن عکس ها : (کلیک)

 

نگاهی به تصاویر منتشر شده از این مراسم نشان می‌دهد که همه آن‌ها لوگو سایت معروف «گتی ایمجز» را دارند و نام عکاس آن‌ها هم «کاوه کاظمی» عکاس معروف و با سابقه ایرانی اعلام شده است.

 

این تصاویر دو سال قبل به صورت عمومی در گتی که یکی از بزرگترین آژانس‌های عکس دنیاست منتشر شده و در تمام این مدت در دسترس عموم بوده و بارها در این سایت دیده شده است.

 

عکس های لو رفته خاتمی در عروسی پارمیس طاهری و مصطفی آقایی | سایت فتوکده

 

این مطلب کامل بود ؟ 11 2

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران