سایت فتوکده

عکس زهرا حقانی انیشتین بعدی

عکس زهرا حقانی انیشتین بعدی,زهرا حفانی کیست,دانشمند مشهور آینده جهان

zahrahaghaniax-photokade.

عکس زهرا حقانی انیشتین بعدی جهان

.

.

عکس زهرا حقانی انیشتین بعدی کیست در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

برای دیدن عکس خانم حقانی در کیفیت بالا اینــجا کلیک کنید

.

وب‌سایت مجله‌ی معتبر امریکایی “فوربز” (Forbes)،گزارشی را با عنوان “شاید اینشتین بعدی یک زن ایرانی باشد” منتشر کرد و در آن با استناد به یافته‌های موتور جستجوی “اسپارو” (Sparrho) نوشت که زهرا حقانی، فیزیک‌دان ۲۷ ساله‌ی ایرانی یکی از چندین نویسنده‌ای است که نظریه‌ها و نوشته‌هایش شباهت بسیار زیادی به آلبرت اینشتین، فیزیک‌دان مشهور آلمانی دارد.

.
“اسپارو” برای کشف دانشمندان و پژوهشگرانی که درباره موضوعات مرتبط با کار آلبرت اینشتین می‌نویسند، روزانه بیش از ۱۰ هزار منبع را بررسی می‌کند و بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار سند را نیز در بانک اطلاعاتی خود ذخیره کرده است.

.
اما زهرا حقانی که تصویر او را برای اولین بار در فتوکده می‌بینید، مدرک دکترای خود را در رشته‌ی “گرانش و کیهان‌شناسی” از “دانشگاه بهشتی تهران” اخذ کرده و در حال حاضر به عنوان استادیار “دانشگاه دامغان”، به تدریس ریاضی و ترمودینامیک می‌پردازد. او هم‌چنین، سمینارهای هفتگی را درباره‌ی “گرانش” در این دانشگاه ارائه می‌دهد.

.

خانم حقانی به طور مشخص روی “نظریه اتر اینشتین” کار می‌کند.

 

.

.

.

عکس زهرا حقانی انیشتین بعدی,زهرا حفانی کیست,نزدیکترین شخص به دانش آلبرت انیشتین یک ایرانی است,زن ایرانی انیشتین بعدی,دختر ایرانی انیشتین آینده جهان,مخ ریاضی و فیزیک جهان یک دختر ایرانی بنام زهرا حقانی,عکس های زهرا حقانی مخ آینده دنیا,انیشتن اینده یک ایرانی است,دانشمند مشهور دیگر یک زن ایرانی بنما زهرا حقانی,انیشتین زمان حال حاضر زهرا حقانی دختر جوان ایرانی است

این مطلب کامل بود ؟ 5 5

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران