سایت فتوکده

عکس ماشین بازیکنان والیبال تیم ملی

عکس ماشین بازیکنان والیبال تیم ملی,عکس ماشین والیبالیست های ایرانی

عکس ماشین بازیکنان والیبال تیم ملی,عکس ماشین والیبالیست های ایرانی,تصاویر ماشین والیبالیستها,عکسهای ماشین والیبالیست های تیم ملی,عکسهای ماشین والیبالیست ها.

عکس ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران از پورشه تا رنجروور

.

.

عکس ماشین بازیکنان والیبال تیم ملی ایران در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.


.

عکس ماشین حمزه زرینی

.

شماره هفت حال حاضر متین ورامین که تا سال گذشته قبل از مصدومیت در ترکیب تیم ملی حضور داشت بعد از لیگ جهانی ۲۰۱۳ یک پورشه پانامرا سفید خریده است که در حال حاضر جزو گران قیمت ترین اتوموبیل های موجود در بازار به شمار می آید.

.

عکس ماشین حمزه زرینی والیبالیست تیم ملی ایران .


 

.

عکس ماشین میر سعید معروف

.
کاپیتان و پاسور چیره دست تیم ملی که به زنیت کازان پیوست از زمان عضویت خود در باشگاه داماش به اتوموبیل خود وفادار است. کاپیتان معروف یک لندکروز مشکی دارد.

.

عکس ماشین میر سعید معروف والیبالیست تیم ملی ایران

.


.

عکس ماشین فرهاد سال افزون و مصطفی شریفات

.
بازیکن های تیم ملی کشورمان هر دو کیا کوپه سوار می شوند.

.

عکس ماشین بازیکن والیبال فرهاد سال افزون و مصطفی شریفات.


 

.

عکس ماشین آرش کمالوند، رحمان داوودی و مجتبی شبان

.
آرش کمالوند بازیکن سابق تیم ملی که امثال بعد از مصدومیت های طولانی به سایپا پیوسته است ماشین بازی را دوست دارد و سوار بر هیوندای کوپه می شود. رحمان داوودی بازیکن فعلی و مجتبی شبان بازیکن سابق تیم ملی نیز همانند همتای خود به جنسیس کوپه علاقه دارند.

.

عکس ماشین آرش کمالوند، رحمان داوودی و مجتبی شبان.


 

.

عکس ماشین فرهاد نظری افشار و علیرضا جدیدی

.
نظری افشار بازیکن سابق و کلیدی تیم ملی که از دو سال پیش دیگر به تیم ملی دعوت والیبال نشد زیاد اهل ماشین بازی نیست اما از ماشین های آلمانی بدش نمی آید. علرضا جدیدی کاپیتان تیم ملی ب والیبال نیز به تازگی پورشه کاین را به عنوان کاشین خود انتخاب کرده است.

.

عکس ماشین بازیکن والیبال فرهاد نظری افشار و علیرضا جدیدی.


.

عکس ماشین رضا قرا

.
بازیکن تیم ملی زیر ۲۳ سال و ذخیر تیم ملی بزرگسالان که بعد از حضور موفق خود در کاله امسال به پیکان پیوسته، از ماشین باز های تیر در لیست موجود است. قرا دوستان زیادی در بانگاه معاملات خودرو دارد و در حال حاضر با بی ام دبلیو X3 سر تمرین های خود حاضر می شود. از سمند، آزرا، پیکاپ، ۲۰۶ و زانتیا نیز در گذر زمان استفاده کرده است.

.عکس ماشین بازیکن والیبالیست تیم ملی  رضا قرا  .


.

عکس ماشین علیرضا نادی

.
کاپیتان اسبق تیم ملی که از زمان ولاسکو دچار حاشه های زیادی شده است مدت هاست که از رنجروور استفاده می کند.

.

عکس ماشین والیبالیست ایرانی علیرضا نادی .


.

عکس ماشین عبدالرضا علیزاده، آرمین تشکری، فرهاد قائمی و مهدی مهدوی

.
آرمین تشکری سومین دفاع میانی تیم ملی، فرهاد قائمی دریافت کننده قدرتی تیم ملی و پیکان، عبدالرضا علیزاده لیبرو مکمل ظریف و عضو باشگاه شهرداری ارومیه همگی از آزرا استفاده می کنند. مهدی مهدوی کاپیتان و پاسور دوم تیم ملی کشورمان نیز بارها با آزرا سر تمرینات باشگاهی خود دیده شده است.

.

عکس ماشین عبدالرضا علیزاده، آرمین تشکری، فرهاد قائمی و مهدی مهدوی.


.

عکس ماشین عادل غلامی و بهنام محمودی

.
بهنام محمودی اولین لژیونر والیبال ایران در ایتالیا که در حال حاضر عضو شورای شهر کرج است مانند بردارش شهرام ماشین باز نیست و مدتی است که لکسوس RX350 را به عنوان اتوموبیل خود برگزیده است. عادل غلامی کاپیتان سابق کاله عضو فعلی باشگاه میزان و تیم ملی به همراه شهرام محمودی یک ماشین باز تیر است. عادل غلامی لکسوس RX450 سوار می شود و تا به حال کیا اپتیما، تویوتا FJ و پرادو را امتحان کرده است.

.

عکسهای ماشین بازیکن والیبال عادل غلامی و بهنام محمودی.


.

عکس ماشین شهرام محمودی
شماره یک تیم ملی و باشگاه شهرداری ارومیه مکمل امیر غفور از ماشین بازهای تیر است. کیا موهای اولین خودرو گران قیمت محمودی بود و با آن به تمرین های کاله می رفت. هیوندای سنتنیال را در سال دوم حضور خود در کاله خرید. بی ام دبلیو x3 و مزدا ۳ نیز از دیگر خودروهای پشت خط زن تیم ملی ایران است.

.

عکسهای ماشین شهرام محمودی .


.

عکس ماشین محمد موسوی و امیر غفور

.

محمد موسوی و امیر غفور دو بازیکن کلیدی تیم ملی که امثال در تیم های متین و پیکان توپ می زنند آن چنان ماشین باز نیستند و سال هاست که سانتافه سوارند.

.

عکس ماشین محمد موسوی و امیر غفور .


 

.

.

عکس ماشین بازیکنان والیبال تیم ملی,عکس ماشین والیبالیست های ایرانی,تصاویر ماشین والیبالیستها,عکسهای ماشین والیبالیست های تیم ملی,عکسهای ماشین والیبالیست ها,تصاویر اختصاصی از ماشین های والیبالیستای ایرانی,ماشین های میلیاردی بازیکنان والیبال ایران,تصویر ماشین بازیکنان تیم ملی والیبال,ماشینهای شیک و زیبای بایکنان والیبال تیم ملی,ماشین های خارجی بازیکنان والیبال تیم ملی ایران,عکس ماشین بازیکنان والیبال تیم ملی ایران

این مطلب کامل بود ؟ 10 4

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران