سایت فتوکده

عکس ماشین کفشی علی واکسیما

عکس ماشین کفشی علی واکسیما,عکس ماشین واکسی تلفنی,ماشین کفش زنانه قرمز,علی واکسیما,عکس ماشین عجیب شبیه کفش زنانه در ایران,شماره واکسی تلفنی,واکسیما و ماشینش .

عکس ماشین کفشی علی واکسیما    . . . Waxima

.

.

عکی علی واکسیما با کراوات  در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

واکسی تلفنی تهران که چهره شناخته شده‌ای در سطح شهر است، با کمک یک جوشکار در جاجرود اولین ماشین کفشی ایران را طراحی و ساخته است.
.
علی حسن خانی، معروف به علی واکسیما که در حوالی میدان هفت تیر تهران حضور دارد و مشتریان و شخصیت‌های هنرمندی مثل بهرام رادان، هدیه تهرانی، سیامک انصاری، مهران مدیری و … مشتریان ثابت او هستند، حالا ماشین کفشی خود را با کفش زنانه طراحی و تولید کرده است.
.
او می‌گوید که پیش از این، ماشینی با کفش مردانه ساخته است و تصمیم دارد ماشین کفشی بچه‌گانه هم طراحی کند. طراحی ماشین کفشی مردانه او سه سال پیش صورت گرفت و طراحی این ماشین 4 ماه زمان برده است.

.

عکس ماشین کفشی علی واکسیما,ماشین شبیه کفش زنانه در تهران,عکس ماشین علی واکسیما,عکس ماشین واکسی,ماشین عجیب در ایران,ماشین قرمز کفش زنانه در تهران,علی واکسیما .

علی واکسیما خوش‌پوش است و همیشه با کراوات دیده می‌شود. او این ماشین را به دلیل علاقه‌مندی به کفش طراحی کرده و پیش از این ماشینی با طرح جعبه کفش ساخته است.
 .
سرعت ماشین کفشی علی واکسیما به 70 کیلومتر هم می‌رسد، اما به دلیل پاشنه‌ای که کفش دارد، سرعتش در خیابان‌ها به 30 کیلومتر کاهش پیدا می‎کند. حضور او در خیابان‌ها باعث شده است تا مردم برای گرفتن عکس با ماشین او صف بکشند. بر روی ماشین علی واکسیما عباراتی نظیر اولین ماشین مدل کفش و… نقش بسته است.
.
این ماشین طراحی ساده‌ای دارد و برای طراحی  خارجی آن از نوعی پلاستیک استفاده شده است.
.

 عکس ماشین کفشی علی واکسیما,ماشین شبیه کفش زنانه در تهران,عکس ماشین علی واکسیما,عکس ماشین واکسی,ماشین عجیب در ایران,ماشین قرمز کفش زنانه در تهران,علی واکسیما  عکس ماشین کفشی علی واکسیما,ماشین شبیه کفش زنانه در تهران,عکس ماشین علی واکسیما,عکس ماشین واکسی,ماشین عجیب در ایران,ماشین قرمز کفش زنانه در تهران,علی واکسیما  عکس ماشین کفشی علی واکسیما,ماشین شبیه کفش زنانه در تهران,عکس ماشین علی واکسیما,عکس ماشین واکسی,ماشین عجیب در ایران,ماشین قرمز کفش زنانه در تهران,علی واکسیما  عکس ماشین کفشی علی واکسیما,ماشین شبیه کفش زنانه در تهران,عکس ماشین علی واکسیما,عکس ماشین واکسی,ماشین عجیب در ایران,ماشین قرمز کفش زنانه در تهران,علی واکسیما

.

.

عکس ماشین کفشی علی واکسیما,عکس ماشین واکسی تلفنی,ماشین کفش زنانه قرمز,علی واکسیما,عکس ماشین عجیب شبیه کفش زنانه در ایران,شماره واکسی تلفنی,واکسیما و ماشینش,ماشین شبیه کفش زنانه در تهران,عکس ماشین علی واکسیما,عکس ماشین واکسی,ماشین عجیب در ایران,ماشین قرمز کفش زنانه در تهران,علی واکسیما,ali waxima

این مطلب کامل بود ؟ 1 0
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران