سایت فتوکده

عکس متهم احتمالی اسید پاشی

 عکس متهم احتمالی اسید پاشی,چهره اسید پاش اصفهان

شوخی اسید پاشی موتورسوارن,شوخی بد اسید پاشی,شوخی اسید پاشی,اسید پاشی,اسید پاشی جوانان به قصد شوخی,شوخی خرکی با دختران,اسید پاشی موتور سواران ایرانی,شوخی زشت

 

فرمانده ناجا در باره انتشار تصويري از متهم احتمالي اسيدپاشي تصريح کرد:

.

با مشخصاتي که قربانيان و يا آنهايي که در معرض تهديد قرار گرفته بودند، از متهم تصويري ترسيم و تصوير نگاري کرده و آن را بررسي مي کنيم. اين عکس‌ها تنها به عنوان سرنخ‌ هستند و ما فعلا نمي‌توانيم در اين خصوص مطلبي را قطعي اعلام کنيم چرا که متهم در همه جا با چهره باز ديده نشده است و ما تمام سرنخ‌ ها را دنبال مي‌کنيم و اميدواريم به زودي به نتيجه برسيم.

 

 

برای دیدن عکس به ادامه مطلب بروید

 

.

.

عکس متهم احتمالی اسید پاشی در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

 سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

سردار اسماعيل احمدي‌ مقدم درحاشيه همايش پدافند غيرعامل در جمع خبرنگاران درباره آخرين تحقيقات مرتبط با حوادث اسيد‌پاشي در اصفهان نيز گفت: همچنان در حال بررسي موضوع و سرنخ‌ها هستيم و هنوز به نتيجه قطعي نرسيده‌ايم.

.

(بعد از انتشار این عکس با کراوات !!

مشخص شد عکس مربوط به دکتر علی جلالی عضو هیات مدیره انجمن علمی استاندارد ایران است)

و صرفا یه شیطنت رسانه ای صورت گرفته و هنوز هیچ عکسی منتشر نشده است!!

.

.

acip-pash-esfahan

.

فرمانده نيروي انتظامي درباره دستگيري مظنوناني در رابطه با اين حادثه افزود: اگر کسي دستگير شود و اعتراف کند و ما در اين باره به قطعيت برسيم حتما به سرعت به رسانه‌ها و افکار عمومي اطلاع رساني مي کنيم؛ ممکن است از هر کسي به موجب‌ ظن و گمان تحقيقاتي انجام شود اما به معناي اين نيست که اين افراد عامل اسيدپاشي هستند.

 

.

.

.

عکس متهم احتمالی اسید پاشی,چهره اسید پاش اصفهان,شناسایی اسید پاش اصفهانی,شناسایی اسید پاش,تصویر نگاری متهم اسید پاشی,عکس اسید پاش اصفهانی,دستگیری اسید پاش,عکس مضنون اسید پاشی در ایران,عکس کسی که اسید پاشی کرد,عکس acid پاش اصفهانی را شناسایی کنید,چهره اسید پاش کراواتی,عکس جالب اسیپاش اصفهان,hsdn \ha hwtihk,u;s hsdn \ha hwtihkd

این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران