سایت فتوکده

عکس موجودی عجیب در سواحل چالوس

.

 

  موجودی عجیب در سواحل چالوس
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

موجودات فرازمینی !

 

جدیدا عکسی از موجودی عجیب در ساحل چالوس در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است و افرادی نیز دور بر آن در حال عکس برداری میباشد این عکس با واکنش گاها عجیب کاربران ایرانی مواجه شده است که در حال ارسال به یکدیگر هستند !

 

این موجود عجیب شبیه موجودات اساطیری است که تصاویری از آن بر روی ستونهای تخت جمشید حک شده است و عنوان میشود سر ستون با الگو برداری ازا ین حیوان ناشناخته ساخته شده بود

 

عکس موجودی عجیب در سواحل چالوس,موجود عجیبی در سواحل ایران,عکس موجود فرازمینی در دریای مازندران,کشف موجودی عجیب در ساحل مازندران,موجود فرازمینی در ساری

 

درباره غیر واقعی بودن این تصویر چند نکته حایز اهمیت است نخست اینکه این عکس در فصل گرم سال گرفته شده است لباس افرادی که در عکس مشاهده میشود لباس مناسب فصل تابستان است در حالیکه آسمان چالوس در هفته اخیر بارانی و سرد بود.

 

لباس پليس هايی هم که در عکس  مشاهده می شود پيراهن سفيد آستين کوتاه است پوششی که مربوط به هیچ کدام از نیروهای انتظامی و امدادی و ساحلی نیست.

 

از این مورد های که اشاره شد بگذریم تصاویری دیگری نیز هست که میتوانید براحتی پی به فتوشاپی بودن عکسا برد،این تصاویر در چند کشور هم بعنوان کشف موجودی عجیب در ساحل انتشار یافته است که البته این شایعه در آن کشورها چندان موفق نبوده است !

 

عکس موجودی عجیب در سواحل چالوس,موجود عجیبی در سواحل ایران,عکس موجود فرازمینی در دریای مازندران,کشف موجودی عجیب در ساحل مازندران,موجود فرازمینی در ساری mojodajibchalos-photokade (3)

.

.

عکس موجودی عجیب در سواحل چالوس,موجود عجیبی در سواحل ایران,عکس موجود فرازمینی در دریای مازندران,کشف موجودی عجیب در ساحل مازندران,موجود فرازمینی در ساری

این مطلب کامل بود ؟ 27 20

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران