سایت فتوکده

عکس های جشن نوروز در کاخ سفید

عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا

عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید .

عکس های جشن نوروز 94 در کاخ سفید

.

.

عکسهای جشن نوروز در کاخ سفید در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

روز چهارشنبه یازدهم مارس میشل اوباما، بانوی اول ایالات متحده، طی مراسمی در کاخ سفید مراسم نوروز را پاس داشت. این مراسم در پاسداشت آیینی برای سرزمین‌ هایی که آغاز بهار سال نو آنها است، به خصوص ایرانیان برگزار شد.

.
خانم اوباما طی برگزاری این مراسم ضمن خوش‌ آمدگویی به میهمان تاکید کرد که «این بنا، [کاخ سفید] خانه مردم است. جایی که تنوع فرهنگی و سنتی که هویت ما را شکل می‌دهد را به نمایش می‌ گذارد. نوروز یکی از همین سنت‌ ها است.در مراسم این روز اجرای رقص ایرانی، موسیقی و غذاهای سنتی از بخش‌ های متنوع آن بود.

.

عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  noroz-usa-photokade (7)  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  noroz-usa-photokade (10)  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  noroz-usa-photokade (12)

.

.

عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید,برگزاری جشن عید نوروز در کاخ سفید آمریکا,udn k,v,c nv ;ho stdn,سفره هفت سین در کاخ سفید,عکس های سفره هفت سین 1394 در کاخ سفید آمریکا

این مطلب کامل بود ؟ 3 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران