سایت فتوکده

عکس های دیده نشده ازدواج اشرف پهلوی

.

 

  عکس های دیده نشده ازدواج اشرف پهلوی په و مهدی بوشهری
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

اشرف پهلوی / مهدی بوشهری

 

به گزارش سایت فتوکده : اشرف پهلوی خواهر دوقلوی شاه که یکی از چهره‌های بانفوذ و جنجالی دربار پهلوی به شمار می رفت و روابط شخصی او نیز همواره محل شایعات و اخبار بود پس از دوبار ازدواج ناموفق سرانجام در سال 1335 با مهدی بوشهری ازدواج کرد و رسما همسر او تا پایان عمر بود. 

 

اشرف پهلوی خواهر دوقلوی شاه نخستین بار به دستور رضاشاه با علی قوام پسر قوام الملک شیرازی و برادر زن اسد الله علم ازدواج کرد که این ازدواج به سرانجامی نرسید. او برای دومین بار با جوانی مصری به نام احمد شفیق عقد ازدواج بست اما مورخان گفته‌اند خبر ارتباط اشرف با مهدی بوشهری در فرانسه ازدواج دوم او را به شکست کشاند. 

 

مهدی بوشهری که فرزند رضا بوشهری و نوه معین التجار بوشهری بود در سال 1331 در یکی از رستوران های پاریس اشرف پهلوی را ملاقات کرد اما تا چهار سال بعد و زمانی که اشرف از همسر دومش جدا نشد ازدواج با خواهر شاه ممکن نبود؛ بسیاری معتقداند مهدی بوشهری برای رسیدن به ثروت و مقام مشتاق ازدواج با خواهر شاه بود.

 

به این ترتیب در اردیبهشت سال 1335 پس از اعلام طلاق اشرف از همسر دوم، خبر ازدواج او و مهدی بوشهری توسط دربار اعلام شد؛ اشرف پهلوی و مهدی بوشهری مراسم ازدواج خود را با حضور جمعی از اعضای خانواده سلطنتی در سفارت ایران در فرانسه برگزار کردند. “گری جرارد” عکاس آزانس عکس “سیگما”یکی از میهمانان مراسم ازدواج بود که سومین و آخرین ازدواج رسمی اشرف را عکاسی کرد.

 

عکس های دیده نشده ازدواج اشرف پهلوی,عکس ازدواج اشرف پهلوی و مهدی بوشهری,عکس همسر اشرف پهلوی,عکس های لو رفته از ازدواج اشرف پهلوی و مهدی بوشهری عکس های دیده نشده ازدواج اشرف پهلوی,عکس ازدواج اشرف پهلوی و مهدی بوشهری,عکس همسر اشرف پهلوی,عکس های لو رفته از ازدواج اشرف پهلوی و مهدی بوشهری عکس های دیده نشده ازدواج اشرف پهلوی,عکس ازدواج اشرف پهلوی و مهدی بوشهری,عکس همسر اشرف پهلوی,عکس های لو رفته از ازدواج اشرف پهلوی و مهدی بوشهری عکس های دیده نشده ازدواج اشرف پهلوی,عکس ازدواج اشرف پهلوی و مهدی بوشهری,عکس همسر اشرف پهلوی,عکس های لو رفته از ازدواج اشرف پهلوی و مهدی بوشهری عکس های دیده نشده ازدواج اشرف پهلوی,عکس ازدواج اشرف پهلوی و مهدی بوشهری,عکس همسر اشرف پهلوی,عکس های لو رفته از ازدواج اشرف پهلوی و مهدی بوشهری asrafandmehdiboshehri-photokade (6) asrafandmehdiboshehri-photokade (7)

 

منبع : فرادید

.

.

عکس های دیده نشده ازدواج اشرف پهلوی,عکس ازدواج اشرف پهلوی و مهدی بوشهری,عکس همسر اشرف پهلوی,عکس های لو رفته از ازدواج اشرف پهلوی و مهدی بوشهری

این مطلب کامل بود ؟ 5 5
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران