سایت فتوکده

عکس های عروس ریش دار

عکس های عروس ریش دار,عکس های دختر ریش دار,عکس عروس خانوم با ریش مردانه,عکس بیماری های ناشناخته و جالب,عروس خوشگل با ریش,عکس عجیب و جنجالی عروس با ریش

.

عکس های عروس ریش دار    . . . Aroos Khanom

.

.

تصاویر عروس خانوم با ریش های بلند و مردانه در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

روزنامه “دیلی پست” چاپ انگلستان در روز دوم ژوییه نوشت: هرنام کائور دختر انگلیسی 23 ساله به سبب بیماری غدد ترشح داخلی، بر روی صورتش موی زاید رشد می‌کند. اما وی کماکان خوش بینانه به زندگی خود ادامه می‌دهد. چندی پیش، وی با انتشار عکس‌های عروسی خود، زیبایی‌اش را بین مردم سراسر جهان به چالش کشید.
.
عکاسی که عکس‌های عروسی او را آماده کرده می‌گوید که وی در نمایشگاه ریش‌های عجیب، عکس کائور را که یگانه زن شرکت کننده در این مسابقه بود، دیده و فکر کرده که وی دختری بسیار غیرعادیست و سپس از طریق اینترنت با وی تماس گرفتم.
.
کائور می‌گوید، با دیدن این عکس‌ها خود را زنی شجاع و با اعتماد به نفس می‌دانم.

.

عکس های عروس ریش دار,عکس های دختر ریش دار,عکس عروس خانوم با ریش مردانه,عکس بیماری های ناشناخته و جالب,عروس خوشگل با ریش,عکس عجیب و جنجالی عروس با ریش  عکس های عروس ریش دار,عکس های دختر ریش دار,عکس عروس خانوم با ریش مردانه,عکس بیماری های ناشناخته و جالب,عروس خوشگل با ریش,عکس عجیب و جنجالی عروس با ریش  عکس های عروس ریش دار,عکس های دختر ریش دار,عکس عروس خانوم با ریش مردانه,عکس بیماری های ناشناخته و جالب,عروس خوشگل با ریش,عکس عجیب و جنجالی عروس با ریشعکس های عروس ریش دار,عکس های دختر ریش دار,عکس عروس خانوم با ریش مردانه,عکس بیماری های ناشناخته و جالب,عروس خوشگل با ریش,عکس عجیب و جنجالی عروس با ریش  عکس های عروس ریش دار,عکس های دختر ریش دار,عکس عروس خانوم با ریش مردانه,عکس بیماری های ناشناخته و جالب,عروس خوشگل با ریش,عکس عجیب و جنجالی عروس با ریش  عکس های عروس ریش دار,عکس های دختر ریش دار,عکس عروس خانوم با ریش مردانه,عکس بیماری های ناشناخته و جالب,عروس خوشگل با ریش,عکس عجیب و جنجالی عروس با ریش  aroos-rishdar-photokade (7).

.

عکس های عروس ریش دار,عکس های دختر ریش دار,عکس عروس خانوم با ریش مردانه,عکس بیماری های ناشناخته و جالب,عروس خوشگل با ریش,عکس عجیب و جنجالی عروس با ریش

این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران