سایت فتوکده

عکس های لامبورگینی دست ساز ایرانی

عکس های لامبورگینی دست ساز ایرانی در مشهد,ساخت لامبورگینی در مشهد,لامبورگینی دست ساز ایرانی,لامبورگینی دست ساز مشهدی,عکس های لامبورگینی آونتادور .

عکس های لامبورگینی دست ساز ایرانی در مشهد     . . .  Lamborghini

.

.

تصاویر لامبورگینی دست ساز در مشهد در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

حمدرضا ریحانی که تا به حال از نزدیک خودروی لامبورگینی ندیده است، در شهر مشهد ایران به صورت دست‌ساز یک لامبورگینی آونتادور ساخته است.

.

محمدرضا ریحانی ۴۴ ساله به می‌گوید تنها یک‌بار چند سال قبل در شهر کیش در یک نمایشگاه خودرو یک مدل لامبورگینی گالاردو را از پشت شیشه دیده است. او می‌گوید: «شاید اگر لامبورگینی را از نزدیک می‌دیدم، لامبورگینی باکیفیت‌تری می‌ساختم.»

.

عکس های لامبورگینی دست ساز ایرانی در مشهد,ساخت لامبورگینی در مشهد,لامبورگینی دست ساز ایرانی,لامبورگینی دست ساز مشهدی,عکس های لامبورگینی آونتادور.

محمدرضا ریحانی: «شغل قبلی من ساخت دوچرخه‌های دنده‌دار در ایران بود. کارگاهی داشتم و اولین تولیدکننده‌ دوچرخه در ایران بودم که بعد با ورود دوچرخه‌های چینی به ایران ورشکست شدم. بعد وارد ساخت ماشین‌آلات صنعتی شدم. از همان ابتدا به ساخت خودرو هم علاقه داشتم ولی موقعیتش پیش نمی‌آمد تا این که یک‌سال و نیم پیش این موقعیت فراهم شد.»

.

محمدرضا ریحانی: «پسری دارم که استعداد فوق‌العاده‌ای دارد. پسرم از صدای اگزوز لامبورگینی خیلی خوشش آمده بود. این شد که تصمیمی گرفتم لامبوگینی بسازم.»

.

محمدرضا ریحانی می‌گوید لامبورگینی را با روشی که خود ابداع کرده ساخته است. به این صورت که عکس خودروی واقعی را در اندازه اصلی چاپ می‌کند و بعد خودرو را از روی آن عکس می‌سازد.

.

عکس های لامبورگینی دست ساز ایرانی در مشهد,ساخت لامبورگینی در مشهد,لامبورگینی دست ساز ایرانی,لامبورگینی دست ساز مشهدی,عکس های لامبورگینی آونتادور.

او می‌گوید: «شاید کسی تا حالا این کار را نکرده باشد. ایده جالبی است. با یک قلم لیزری این کار انجام می‌شود. الان می‌توانم بدنه‌ی جدیدترین خودروهای روز دنیا را در عرض یک سال نمونه‌سازی کنم.»

.

محمدرضا ریحانی: «فقط می‌ماند شاسی و موتور خودرو که انواع و اقسام موتورهای خودرو در بازار است و می‌‌توان روی بدنه نصب کرد. احتمالا در خودروهایی که در آینده می‌سازم از شاسی آلمینیوم با مواد کامپوزیت استفاده خواهم کرد که هم سبک‌تر است و هم خودرو شتاب‌گیری بیشتری خواهد داشت.»

.

لامبورگینی محمدرضا ریحانی ۵ متر طول و دو متر و بیست سانتیمتر عرض دارد.

.

عکس های لامبورگینی دست ساز ایرانی در مشهد,ساخت لامبورگینی در مشهد,لامبورگینی دست ساز ایرانی,لامبورگینی دست ساز مشهدی,عکس های لامبورگینی آونتادور.

محمدرضا ریحانی: «داشبورد را هم این‌گونه ساختم که عکس‌های داشبورد لامبورگینی را از اینترنت پیدا کردم و نمونه‌سازی کردم، قالب‌سازی کردم و ساختم.»

.

محمدرضا ریحانی: «این خوردرو چون اولین خودرویی بود که ساختم بر اساس آزمون و خطا ساخته شد. یعنی یک‌سری کارهایی انجام می‌دادم که بعد دوباره سر نقطه اول بازمی‌گشتم. چون در این مدت کارهای جانبی انجام می‌دادم یک سال و نیم طول کشید تا این خودرو را بسازم. حدودا برای ساخت این خودرو ۸ ماه کار مفید انجام شد ولی برای خودروهای بعدی چون قالب تمام اجزای خودرو را دارم مطمئنا زمان کمتری طول خواهد کشید.»

.

عکس های لامبورگینی دست ساز ایرانی در مشهد,ساخت لامبورگینی در مشهد,لامبورگینی دست ساز ایرانی,لامبورگینی دست ساز مشهدی,عکس های لامبورگینی آونتادور .

مشهدی سازنده لامبورگینی دست‌ساز: می‌خواهم از ایران بروم

.

محمدرضا ریحانی می‌گوید هدف او این است که از ایران مهاجرت کند. او می‌گوید: «در ایران امکاناتی که لازم است وجود ندارد. هدف اولیه من این بود که بعد از ساخت این ماشین موقعیت مناسبی پیدا کنم و از ایران بروم. ولی در این فاصله اگر سفارشی داشتم و کسی علاقه‌مند بود خودرو می‌سازم.»

.

او می‌گوید قصد دارد در نمایشگاه خودروی تهران لامبورگینی خود را در مزایده بفروشد و درصدی از فروش آن را به کودکان سرطانی اختصاص دهد.

.

iranimitavanad-photokade (6)  عکس های لامبورگینی دست ساز ایرانی در مشهد,ساخت لامبورگینی در مشهد,لامبورگینی دست ساز ایرانی,لامبورگینی دست ساز مشهدی,عکس های لامبورگینی آونتادور  عکس های لامبورگینی دست ساز ایرانی در مشهد,ساخت لامبورگینی در مشهد,لامبورگینی دست ساز ایرانی,لامبورگینی دست ساز مشهدی,عکس های لامبورگینی آونتادور  iranimitavanad-photokade (9)  iranimitavanad-photokade (10)  iranimitavanad-photokade (11)  iranimitavanad-photokade (12)  عکس های لامبورگینی دست ساز ایرانی در مشهد,ساخت لامبورگینی در مشهد,لامبورگینی دست ساز ایرانی,لامبورگینی دست ساز مشهدی,عکس های لامبورگینی آونتادور  عکس های لامبورگینی دست ساز ایرانی در مشهد,ساخت لامبورگینی در مشهد,لامبورگینی دست ساز ایرانی,لامبورگینی دست ساز مشهدی,عکس های لامبورگینی آونتادور  iranimitavanad-photokade (15)  عکس های لامبورگینی دست ساز ایرانی در مشهد,ساخت لامبورگینی در مشهد,لامبورگینی دست ساز ایرانی,لامبورگینی دست ساز مشهدی,عکس های لامبورگینی آونتادور

.

.

عکس های لامبورگینی دست ساز ایرانی در مشهد,ساخت لامبورگینی در مشهد,لامبورگینی دست ساز ایرانی,لامبورگینی دست ساز مشهدی,عکس های لامبورگینی آونتادور

این مطلب کامل بود ؟ 11 5

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران