عکس های لو رفته قصر بابک زنجانی

.

 

  عکس های قصر لو رفته بابک زنجانی
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

قصر مجلل / بابک زنجانی

به گزارش سایت فتوکده به نقل از جام نیوز: دو سه روزی است در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود . خانه شبیه یک قصر بسیار مجلل است . خانه ای اشرافی با پله های پیچ در پیچ و نقاشی های دیواری باشکوه و زیبا، مبلمانی مجلل و نورپردازی حرفه ای که در میان باغ وسیعی قرار دارد .

ظاهر خانه آنقدر مجلل است که دست کمی از کاخ های سلطنتی ندارد و در توضیح این تصاویر آمده که نقاش دیوارهای این خانه عکس ها گرفته و در فضای مجازی منتشر نموده است .منبع این عکس ها تا جایی پیش میرود که آدرس خانه را در خیابان فرشته می داند و ارزش آن را ۶۰۰ میلیارد تومان تخمین میزند .تصاویر در شبکه اجتماعی دست به دست می چرخد، عکس هایی که گفته میشود از خانه بابک زنجانی متهم نفتی گرفته شده ، متهمی که روز گذشته دارایی نقدی خود را ۲۲ میلیارد یورو اعلام کرد . مبلغی که از میزان درآمد نفتی یک سال کشور هم بیشتر است ، اما حواشی این عکس ها قدمت بیشتری دارد .

عکس های لو رفته قصر بابک زنجانی,قصر بابک زنجانی,عکسهای ویلای مجلل و میلیاردی بابک زنجانی در شمال کشور,عکس قصر مجلل بابک زنجانی در شمال کشور,ویلای گرانقیمت.

.

عکس های لو رفته قصر بابک زنجانی,قصر بابک زنجانی,عکسهای ویلای مجلل و میلیاردی بابک زنجانی در شمال کشور,عکس قصر مجلل بابک زنجانی در شمال کشور,ویلای گرانقیمت

این مطلب کامل بود ؟ ۱۷ ۴

3 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

ناشناس

۱۹ اسفند ۱۳۹۹


با این وضعیت خراب کشوراین اقا این همه پول کشیدبالا

ناشناس

۲۵ آبان ۱۳۹۴


به شرظی که نونی که می خوره نون دیگرون نباشه اون وقت ارزش داره.

ناشناس

۲۵ آبان ۱۳۹۴


هر کسی نان عمل خویش خورد

شما هم بخوانید