سایت فتوکده

عکس پدران و پسران بازیگر ایرانی

.

 

  گالری عکس پدران و پسران بازیگر در ایران
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

پدران و پسران بازیگر ایرانی

 

گاهی برخی از شغل ها از چنان جذابیتی برخوردار است که فرزندان قید استعداد و گاهی سواد را می زنند و ورود به عرصه کاری پدر را به هر شکلی که است ترجیح می دهند. سینما و بازیگری از آن دسته شغل های جذاب است که فرزندان سینماگر ها را علاقه مند به حضور در حرفه کاری پدرشان می کند. در تصاویر زیر مروری بر آقا پسر های سینما داریم که که در این عرصه دنباله رو حرفه پدر شدند.

 

بعد از عکس های مادران و دختران بازیگر (اینجا) اینبار پدران و پسران بازیگرو ببینید

 

عکس رضا و بیژن بنفشه خواه

رضا و بیژن بنفشه خواه

 

رضا بنفشه خواه بازیگری رو در سال 1362 با فیلم مخمصه آغاز کرد و اخرین اثر وی تله‌ فیلم «هوای خنک» در سال 94 است،او پدر بیژن بنفشه خواه دیگر بازیگر که بیشتر در زمینه های کمدی او را دیده ایم،رضا بنفشه خواه کارمند وزارت کار و امور اجتماعی و بازنشسته از این سازمان است

 

بیژن بنفشه خواه در مجموعه‌ های طنز «این چند نفر»، «بدون شرح»، «مرد دوهزارچهره»، «قهوه تلخ»، «ساختمان پزشکان»، «خانه اجاره‌ای» و «راه طولانی» به ایفای نقش پرداخته‌ است.

 

عکس انوشیروان و برزو ارجمند

انوشیروان و برزو ارجمند

 

 مرحوم انوشیروان ارجمند از سال 1362 بازیگری راشروع کرد،او را بیشتر با آثاری همچون قاعده بازی دوئل ،تردید،کیفر و سریال هایی مثل امام علی (ع) می شناسند، یاد و خاطره این هنرمند همواره در ذهن مخاطبان باقی می ماند حضور پسرش برزو ارجمند در سریال های طنز باعث شده است، که عامه ی مردم به خوبی برزو ارجمند را بشناسند. 

 

عکس فرامرز و سام قریبیان

فرامرز و سام قریبیان

 
 فرامرز قربیان بادرخشش در آثاری مثل ردپای گرگ ،بیگانه بیا ،گوزن ها …استعداد خود را به نمایش گذاشت، او  دوسال پیش با ساخت( گناهکاران )نشان داد، که در عرصه ی کارگردانی هم دستی توانا دارد.

 

“سام قریبیان” از 16 سالگی بازیگری راشروع کرده است، او در سالیان اخیر با بازی در خط ویژه ، گردباد ، لاله ، نیم رخها و …  در عرصه بازیگری فعال بوده است،اولین فیلم سینمایی سام قریبیان هم با عنوان ۳۶۰ درجه در تهران با حضور فرامرز فریبیان مقابل دوربین رفت و مهرماه امسال  اکران شد. 

 

عکس منوچهر و ایرج نوذری

منوچهر و ایرج نوذری

 
 منوچهر نوذری” که در ابتدا با صداپیشگی و فعالیت در رادیو فعالیت های هنری اش را آغاز کرد او بعدتر با بازیگری در مجموعه ها و فیلم های توانایی های دیگرش را  نمایش گذاشت، اجرای( مسابقه ی هفته) و فعالیت طولانی در برنامه ی (جمعه ی ایرانی) از جمله یادگاری هایی است که او برای همیشه در تاریخ هنرایران جا گذاشته است.

 

پسرش ایرج نوذری را بیشتر با مجموعه ای چون (کلانتر) و یا بازی در فیلم( آکواریوم) به یاد داریم.

 

عکس سعید و ساعد سهیلی

سعید و ساعد سهیلی

 
سعید سهیلی پس از ساختن فیلمهایی همچون :مردی شبیه باران ،سنگ کاغذ قیچی ، چارچنگولی ،با گشت ارشاد و کلاشینکف دیده شد.

 

سهیلی پسر که سال گذشته سال درخشش او بود، با آثاری همچون: چند متر مکعب عشق ،رخ دیوانه ،کلاشینکف، در سینمای ایران رخ نمود ، او که با آثار پدر شروع کرده است ،حالا رفته رفته جزو امیدهای سینمای ایران به شمار می رود ساعد دانش آموخته ی گرافیک است.

 

عکس فتحعلی و علیرضا اویسی 

فتحعلی و علیرضا اویسی

 

فتحعلی اویسی و علیرضا اویسی که پسرش جز چند تجربه ی محدود و البته خوانندگی مشترک با پدر اثر درخور دیگری ندارد.

 

عکس سعید و سپند امیرسلیمانی

سعید و سپند امیرسلیمانی

 
 
سعید امیرسلیمانی از سال 1351 فعالیت هنری خود را آغاز کرد  وی پدر سپند امیرسلیمانی و کمند امیرسلیمانی بازیگران سینما و تلویزیون است.
 و اما سپند بازيگر جواني است كه او را در نقش‌هاي متفاوتي در سينما و تلويزيون ديده‌ايم.

 

او در خانواده‌ای كاملا هنري بزرگ شده است.

 

عکس داریوش و امیر یل ارجمند

داریوش و امیر یل ارجمند

  
امیریل ارجمند, پسر ارشد بازیگر ارزشمند کشورمان داریوش ارجمند, در سال ۱۳۵۳ چشم به جهان گشود. او استعدادهای پدر را به وضوح به ارث برده است و در زمینه های مختلف هنری سر رشته دارد.

 

عکس عبدالرضا و پندار اکبری

عبدالرضا و پندار اکبری

 
 پندار اکبری بازیگر جوان سینما و تلویزیون متولد ۱۴ آذر ماه سال ۶۱ در تهران می باشد. وی فارغ تحصیل رشته عکاسی و تصویر برداری می باشد.
 وی پسر عبدالرضا اکبری که او هم از بازیگران سینما و تلویزیون می باشد.

 


.

.

عکس پدران و پسران بازیگر ایرانی,گالری عکس های بازیگران پدر و پسر ایرانی,عکس و بیوگرافی پدران و پسران بازیگر ایرانی,عکس بازیگران مشهور و پسران بازیگر

این مطلب کامل بود ؟ 29 5

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران