سایت فتوکده

عکس گورستان جن ها در ایران

عکس گورستان جن ها در ایران,جن واقعی یا دروغ,مردن جن ها,گورستان جن

عکس گورستان جن ها در ایران,جن واقعی یا دروغ,مردن جن ها,گور جن,عکس قبرستان جن در ایران,عکس اعتقاد به جنها در ایران,شهر جن در ایران,مردگاه جن در ایران,محل دفن,تصاویر گورستان جن در ایران شهر تیس,عکس قبرستان جن های شهر تیس چابهار,قبرستان معروف جن ها کجاست,جن,rfvsjhk [k ih,محل ماجراجویی در ایران.

در جنوب شرقی ترین نقطه ایران، گورستانی با سنگ قبرهای عظیم الجثه

مکانی جالب برای ماجراجویانی است که به دنیای ماوراالطبیعه علاقه دارند . . .

.

.

.

عکس گورستان جن ها در ایران در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

 .


.

گورستان جن در روستای تیس نزدیک شهر چابهار همون جایی که سنگ قبرهای بزرگ و عجیبی داره و محلی ها رو به این باور رسونده که این گورها محل دفن آدمیزاد نیست.

.

ghorestan-jenha-iran-photokade (1)   ghorestan-jenha-iran-photokade (4) .

در این گورستان قبرها کنار هم روی سطحی صخره ای حفر شده اند که این شیوه ی حفاری پرسش های زیادی رو بوجود آورده و در نهایت پاسخ رو به دنیای از ما بهتران کشیده. بومی ها معتقدند با تاریک شدن هوا جن ها بر سر مردگان خود مویه می کنند و هر کس شبانه گذرش به این گورستان افتاد، مورد نفرین اون ها قرار می گیره و بعد از چند روز با عذابی سخت می میره.

.

ghorestan-jenha-iran-photokade (3)

ghorestan-jenha-iran-photokade (2)

.

 


 

.

.

.

عکس گورستان جن ها در ایران,جن واقعی یا دروغ,مردن جن ها,گور جن,عکس قبرستان جن در ایران,عکس اعتقاد به جنها در ایران,شهر جن در ایران,مردگاه جن در ایران,محل دفن,تصاویر گورستان جن در ایران شهر تیس,عکس قبرستان جن های شهر تیس چابهار,قبرستان معروف جن ها کجاست,جن,rfvsjhk [k ih,محل ماجراجویی در ایران

 

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران