سایت فتوکده

فاطما گل به ایران می آید

فاطما گل به ایران می آید,بازیگر نقش فاطما گل برنا سات به تهران می آید,دعوت از فاطما گل برای سفر به ایران,فاما گل به دعوت شرکت خصوصی به ایران سفر میکند .

فاطما گل به ایران می آید        . . . Beren Saat

.

.

بازیگر نفش فاطما گل به ایران می آید در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

بازیگر فاطما گل به دعوت یک شرکت ایرانی به تهران می آید.
.
این شرکت ایرانی که نماینده رسمی کمپانی ترکیه ای در حوزه ارائه غذاست،برای افتتاح چندین شعبه خود علاوه بر هنرمندان ایرانی از هنرمندان ترکیه ای نیز دعوت به عمل آورده است.بازیگر ترکیه ای که به ایران دعوت شده،از جمله هنرمندان این کشور است که به موازات فعالیت هنری،در حوزه اجتماعی نیز فعال بوده و در راستای تغذیه سالم برنامه هایی اجرا کرده است.
.
فاطما گل به ایران می آید,بازیگر نقش فاطما گل برنا سات به تهران می آید,دعوت از فاطما گل برای سفر به ایران,فاما گل به دعوت شرکت خصوصی به ایران سفر میکند
.
شرکت ایرانی با توجه به تجربیات موفق ترکیه در خصوص ارائه غذا و با در نظر گرفتن اشتراکات فرهنگی و مذهبی دو کشور همسایه که از مواد غذایی حلال استفاده می کنند،برنامه ای را در حاشیه افتتاح شعبات خود ترتیب داده که در آن هنرمندان ایرانی و ترکیه ای توامان حضور خواهند یافت.
 .
در خصوص تجربیات موفق ترکیه در حوزه رستوران داری و ارائه غذا می توان به صحبت های اخیرعزت الله ضرغامی،رییس سابق صدا و سیما در سفر به شهر استانبول اشاره کرد که با انتشار تصویری از رستورانی در استانبول از کمبود رستوران هایی در ایران که غذاهای سالم با قیمت مناسب ارائه دهند،گفت.
.
رییس سابق صدا و سیما شام خود را در رستورانی صرف کرده بود که به گفته وی غذاهای سالم محلی و در عین حال چندین برابر ارزان تر از رستوران های رسمی ارائه می داد و از اینکه چرا در ایران با تنوع بالای غذایی کمتر مشابه آن پیدا می شود،اظهار تعجب کرده بود!
.

  فاطما گل به ایران می آید,بازیگر نقش فاطما گل برنا سات به تهران می آید,دعوت از فاطما گل برای سفر به ایران,فاما گل به دعوت شرکت خصوصی به ایران سفر میکند

.

.

فاطما گل به ایران می آید,بازیگر نقش فاطما گل برنا سات به تهران می آید,دعوت از فاطما گل برای سفر به ایران,فاما گل به دعوت شرکت خصوصی به ایران سفر میکند,فاطما گل به ایران می آید با عکس,beren saat in iran

این مطلب کامل بود ؟ 2 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران