سایت فتوکده

فال روزانه واقعی (شخصی) با طالع بینی امروز من

فال روزانه واقعی سایت فتوکده با عکس

 

فال روزانه pmc شخصی من و شما بصورت واقعی با طالع بینی رویایی  بر اساس ایام ماه میلادی با استاد به کتاب های قدیمی را می خوانید

 

فال روزانه شخصی من

 

فال یا اصولا طالع بینی ها یکی از علوم قدیمی بوده که بیشتر بر اساس مشاهده و نه بر منطق بیان می شده و هیچ دلیل علمی پشت سر آن نمی باشد

 

زندگی و رویدادها نه با فال بلکه با عقلانیت و رفتارهای اصولی می تواند مسیر روشنی را ترسیم کند البته ! حاکمان نقش اساسی در سرنوشت مردمانشان دارند

 

فال شخصی روزانه واقعی از pmc

فال روزانه امروز من واقعی سایت فتوکده با عکس جدید

 

فال روزانه یکشنبه 23 خرداد  – 13 ژوئن

 

فال متولدین فروردین

 

همیشه در تلاش هستید که قبل از آن که کاری را اجنام دهید به خوبی در مورد آن فکر کنید و شرایط را بسنجید.امروز در شرایطی قرار میگیرید که باید در لحظه تصمیم بگیرید و همین موضوع شما را مضطرب می کند.

 

سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و به خودتان ایمان داشته باشید.شما می توانید بهترین تصمیم را بگیرید پس ترس و نگرانی را از خود دور کنید.

 

فال متولدین اردیبهشت

 

امروز بسیار خوش اقبال و خوش شانس هستید.مشکلاتی که در گذشته داشتید به راحتی حل خواهند شد و با کوچک ترین تلاشی می توانید نتایج دلخواه خود را کسب کنید.

 

از این فرصت استفاده کنید و کارهای مهم خود را امروز انجام دهید.هچنین امروز می توانید شخصی را راضی کنید تا مطابق میل شما کارها را انجام دهد و به حرف هایتان گوش دهد.

 

فال متولدین خرداد

 

با همسرتان دعوا یا بحث هایی خواهید داشت که شما را عصبی کرده است اما بهتر است در حال حاضر در این مورد سکوت کنید و بدون فکر و از سر عصبانیت حرفی نزنید زیرا بعدا از این بابت پشیمان خواهید شد.

 

دوست دارید تغییراتی در محل زندگی خود ایجاد کنید و برای این کار باید مقداری خرید انجام دهید اما در حال حاضر شرایط مالی شما این اجازه را به شما نمی دهد.

 

فال متولدین تیر

 

امروز بسیار پر انرژی هستید و به همین دلیل تصمیم دارید به کارهای عقب افتاده اتان  سر و سامانی بدهید و بخشی از آن ها را انجام دهید.

 

یکی از دوستانتان برای شرکت در یک دوره آموزشی یا کنفرانس از شما دعوت کرده است که می تواند ایده های زیادی به شما بدهد و به اطلاعاتتان اضافه کند.

 

فال متولدین مرداد

 

یکی از اعضای خانواده اتان , دچار مشکلاتی شده است و سلامتش در خطر افتاده است.در این روزها بیشتر در کنار خانواده باشید و در صورت نیاز انجام بخشی از کارها را به عهده بگیرید تا همه چیز به حالت عادی برگردد.

 

اگر مجرد هستید به زودی شخصی را ملاقات خواهید کرد که احساس می کنید نسبت به او احساسات متفاوتی دارید و این شخص می تواند نیمه گمشده شما باشد.

 

فال متولدین شهریور

 

عشق زندگیتان برخوردها و رفتارهایی داشته است که برای شما تازگی داشته و کمی معذبتان می کند.امروز موقعیتی پیش می آید که می توانید احساس خود را در این مورد بیان کنید اما بهتر است در این مورد واکنش زیادی نشان ندهید و عکس العملتان شدید نباشد.

 

با یکی از دوستانتان تماسی تلفنی خواهید داشت و در مورد یک جشن و برنامه ریزی های آن, با هم صحبت می کنید.

 

فال متولدین مهر

 

امروز احساس می کنید چند وقتی است که از اهداف و ایده آل هایتان دور شده اید و نتوانسته اید برای به سر انجام رساندن کارهایتان, قدم مثبتی بردارید.

 

به نظر می رسد اوقات فراغت خود را به درستی مدیریت نمی کنید و نمی توانید برنامه خوبی برای روزهای خود ترتیب دهید.سعی کنید یک برنامه ریزی صحیح برای روزهایتان داشته باشید.

 

فال متولدین آبان

 

شما شخصی با اراده و محکم هستید و به راحتی می توانید شرایط مختف را مدیریت کنید اما امروز مشکلی در روابط عاطفی شما پیش می آید که از حل کردن آن عاجز هستید.

 

به نظر می رسد شما برای تصمیم گیری درست و انتخاب بهترین راه, نیاز به زمان دارید و احتیاج دارید که در این زمان تنها باشید.پس حتما وقتی را در نظر بگیرید تا بتوانید به خوبی در این مورد فکر کنید

 

فال متولدین آذر

 

ایده ها زیادی دارید که برای عملی کردن آن ها باید انرژی روحی و فیزیکی زیادی را خرج کنید تا بتوانید به خواسته های خود برسید.

 

برای آن که بتوانید در کمترین زمان به نتیجه دلخواهتان برسید, باید از اشخاصی کمک بگیرید زیرا عملی کردن ایده هایتان نیاز به یک تیم حرفه ای دارد.

 

اگر مجرد هستید بهتر است در مورد پیشنهاد آشنایی که به شما داده شده است بیشتر فکر کنید و از روی ظاهر قضاوت نکنید

 

فال متولدین دی

 

احساس خستگی زیادی دارید و ترجیح می دهید به استراحت بپردازید اما چند قرار مهم دارید که نمی توانید آن ها را عقب بیندازید پس بهتر است به خودتان انرژی مثبت بدهید تا حالتان کمی بهتر شود.

 

قصد انجام کاری را دارید اما بهتر است فعلا دست نگه دارید و کمی صبر کنید.تجزیه و تحلیل بیشتر می تواند نظر شما را در این مورد تغییر دهد.

 

فال متولدین بهمن

 

رابطه اتان با یکی از دوستانتان خراب شده است و دوست دارید هرچه سریع تر مشکل را حل کنید اما امروز فرصت مناسبی برای این کار نیست.کمی به خودتان و دوستتان زمان بدهید تا آرام تر شوید.

 

به تازگی چند کتاب خریده اید که هنوز نتوانسته اید برای مطالعه آن ها اقدام کنید. امروز می توانید در زمان استراحت خود یکی از آن ها را شروع کنید.

 

فال متولدین اسفند

 

در کاری شکست خورده اید و تصمیم دارید در این مورد عقب نشینی کنید.اما این راه حل درستی نیست و نمی تواند مشکلات را حل کند.

 

اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و شکست خود را بپذیرید.سپس به این فکر کنید که کجای راهتان را اشتباه رفته اید تا دفعه بعدی بتوانید انتخاب های بهتری داشته باشید.

 

فال های هفته و ماه

 

فال هفتگی

 

فال ماهانه

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران