سایت فتوکده

فرزاد حسنی پنج شنبه روی آنتن

رادیو جوان مجری خبرساز این روزها را دعوت به گفتگو کرد . . .

.

farzadhasani01 (2)

فرزاد حسنی مجری مشهور و البته این روزها خبرساز تلویزیون ایران قرار است پنج شنبه صبح مهمان برنامه «رادیو من» که با اجرای «مهران دوستی» روی آنتن شبکه «رادیو جوان» می رود،باشد . . .

گزارش کامل با عکس در ادامه مطلب

.

جدیدترین اخبار و گزارش هنرمندان در سایت فتوکده https://photokade.com

.

farzadhasani01 (8)

بعد از اتفاقات اخیر و اخبار متعددی که درباره جدایی آزاده نامداری و فرزاد حسنی در رسانه های گوناگون و خبرگزاری ها منتشر شد، فرزاد حسنی سیاست سکوت را در پیش گرفت و در برابر مصاحبه های متعددی که آزاده نامداری طی چند روز گذشته انجام داد، هیچ سخنی به زبان نیاورد تا جو بیشتر از این ملتهب نشود.

farzadhasani01 (6)

روز گذشته روزنامه بانی فیلم طی مقاله ای از عصبانیت شدید مدیران صداوسیما از آزاده نامداری بابت گفتگوها و انتشار مطالبی درباره طلاقش از فرزاد حسنی منتشر کرد، به همین دلیل هم هست که طی اخباری که از رسانه های مختلف به گوش می رسد، شنیده می شود خانم مجری پرسروصدای این روزها با رسانه های مختلف تماس هایی برقرار می کند تا جلوی انتشار اخبار بیشتر درباره جدایی اش از فرزاد حسنی را بگیرد.

farzadhasani01 (1)

حالا اما باید دید آیا فرزاد حسنی که روز پنج شنبه ساعت 10 صبح قرار است در این برنامه رادیویی مهمان مهران دوستی گوینده توانمند و محبوب رادیو باشد، سکوت روزهای اخیرش در برابر مصاحبه های تند و تیز آزاده نامداری را خواهد شکست و روی آنتن زنده جواب پرسش های متعدد طرفداران و همسر سابقش را خواهد داد یا خیر؟

farzadhasani01 (3).

.

فرزاد حسنی پنج شنبه روی آنتن,اخبار جدید فرزاد حسنی و آزاده نامداری,فرزاد حسنی در رادیو,مصاحبه جدید فرزاد حسنی,عکس فرزاد حسنی,فرزاد حسنی روی انتن رادیو,حسنی

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران