سایت فتوکده

فیلم کشتن سگ با اسید در شیراز

فیلم کشتن سگ با اسید در شیراز,فیلم تزریق اسید به سگ در شیراز,ویدیو امپول اسید

ویدیو کشتن سگ با اسید در شیراز,فیلم تزریق اسید به سگ در شیراز,ویدیو امپول اسید به سگ ها در شیراز,کشتار بی رحمانه سگ ها در شیراز با اسید,کشتن وحشیانه حیوان.

فیلم کشتن سگ با اسید در شیراز       . . . ACID

.

.

کلیپ ویدیو تزریق اسید به سگ ها در شیراز  در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

در یکی از شهرک‌های صنعتی شیراز سگ‌ها به روشی غیرانسانی با تزریق اسید کشته می‌شوند و پیمانکاران در ازای ارائه هر لاشه ۱۵ هزار تومان دریافت می‌کنند.

.

مجله مراحم: یکی از فعالان دفاع از حقوق حیوانات فیلمی دو دقیقه‌ای از کشتار سگ‌ها را در اختیار فارس، قرار داده است که دل هر بیننده ای را به درد می آورد، در این فیلم، کشتار سگها با تزریق تناوبی اسید نشان داده می‌شود که به گفته این فعال حقوق حیوانات در شیراز، این اقدام، توسط پیمانکاران شهرک صنعتی شیراز انجام گرفته است.

.


 

.

[videojs mp4=”https://photokade.com/wp-content/uploads/sag-koshi-photokade.mp4″ poster=”https://photokade.com/wp-content/uploads/sag-koshi-photokade.jpg” width=”500″ height=”375″]

.


.

دانلود این ویدیو [اندازه 6 مگابایت] DOWNLOAD

.


.

قاسم اکبری، شهردار منطقه ۵ شیراز، اعلام می‌کند: علی‌رغم واقع بودن شهرک صنعتی شیراز در محدوده شهرداری منطقه ۵، شهرک‌های صنعتی تحت نظارت سازمان پسماند اداره می‌شوند و مسئولیت کشتار سگها در این شهرک‌ها به عهده شهرداری نیست.

.

از سوی دیگر، روح الله خوشبخت مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری شیراز نیز، ضمن ساختگی خواندن این کلیپ، تاکید می‌کند: شهرکهای صنعتی به هیچ وجه تحت نظارت شهرداری و یا سازمان پسماند نیستند و هر شهرک به طور مجزا توسط مدیر مربوطه اداره می شود.

.

ما این در حالی است که جعفر امیدی، مسئول دفتر شهردار شیراز ضمن اشاره به تماس‌های مکرر هموطنان معترض به این جنایت، تاکید می‌کند: شهرک صنعتی شیراز تحت نظارت شهرداری شیراز بوده و این کشتار بی‌رحمانه توسط شهرداری شیراز در حال پیگیری است.

.

سگ‌ها و گربه‌ها اگر چه از نگاه بعضی از ما انسانها تبدیل به موجودات مزاحمی شده‌اند که باید از سطح شهرها جمع شوند و این وظیفه معمولاً در حیطه اختیارات شهرداری‌ها قرار می‌گیرد اما برای رهایی از هر مسئله و معضلی، راه‌حل‌های منطقی و اصولی وجود دارد که قطعاً کشتار با اسید، در هیچ کدام از این دسته‌بندی‌های اصولی قرار نمی‌گیرد.

.


 .

سخنی با شما : چند روزی از درج این ویدیو نمیگذرد و هر کسی با دیدنش دلش میلرزد،به فکر فرو میرود که چرا باید کسی که اینکارو میکند اینقدر بی وجدان باشد که حاضر است حیوان زبان بسته رو با نفرت تمام بکشد،همه ما در وحله اول فحش هایی به مسببان این حادثه میدیم و خیلی از ماها به خود اجازه میدیم آرزو کنیم بچه های این افراد  مثل همین سگ ها زجر کش بشند،چطور دلمان می آید حرفای رکیک و نپسندی به زن و بچه های اینها بدیم و آرزو کنیم با تزریق اسید همان بلایی بیاید که سر این حیوانات آمده ؟ چرا با دیدن این صحنه ها ناراحت میشود ولی آرزو میکنید این اتفاق برای کسانی که تقصیری ندارن بیفتد.

.

حجم انبود نظراتی که روزانه با افسوس پاک میشود حاکی از خشونت ما و وحشی گری خودمان دارد، مایی که بویی از انسانیت نبردیم،ما انسانهایی که توان کنترل خشنوت و غضب خودمان رو هم نداریم،اگر این ادما حاضرت اسید تزریق حیوانات بکنند ما خودمان بدتریم ،حاضریم زجر کشش بچه های معصوم اینها رو با چشمان ببینیم.

.

بیاید با نظراتمان با احساس زیبایمان مردم رو تشویق به خوبی ها بکنیم  .   با تشکر فتوکده

.


 

.

.

ویدیو کشتن سگ با اسید در شیراز,فیلم تزریق اسید به سگ در شیراز,ویدیو امپول اسید به سگ ها در شیراز,کشتار بی رحمانه سگ ها در شیراز با اسید,کشتن وحشیانه حیوان,فیلم تزریق اسید به سگها در شیراز,فیلم کشتن سگ ها در شیراز با تزریق اسید,ویدیو تزریق اسید به حیوانات در شیراز و ایران,فیلم کشتن سگ با اسید در شیراز

این مطلب کامل بود ؟ 2 2

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران