سایت فتوکده

قلمرو وحشتناک داعش در سال 2020

قلمرو وحشتناک داعش در سال 2020,نقشه داعش در سال 2020,ایران در قلمرو نقشه داعش برای سال های آینده,داعش و ایران,عکس قلمروی داعش روی نقشه,داعش در آینده,isis .

قلمرو وحشتناک داعش در سال 2020     . . . Isis

.

.

نقشه داعش برای سلطه بر جهان در سال 2020 در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

گروه تروریستی داعش نقشه خود را برای سلطه بر جهان در سال 2020 منتشر کرد. این نقشه نشان می دهد داعش تا 5 سال آینده از بخشهایی از اسپانیا تا بخشهایی از چین را به تصرف خود در خواهد آورد. این نقشه همچنین نشان می دهد گروه تروریستی داعش قصد دارد خاورمیانه، شمال آفریقا و بخشهایی از اروپا را تصرف کند.

.

“آندرو هاسکن،” خبرنگار بی بی سی و نویسنده کتاب “امپراطوری ترس: درباره گروه تروریستی داعش” است. وی نقشه داعش برای سلطه بر جهان را در کتاب خود منتشر کرده است.

.
گروه تروریستی داعش بیش از 50 هزار عضو دارد. دارایی های این گروه تروریستی نیز حدود 2 میلیارد پوند است. حملات تروریستی آنها در عراق و سوریه و قتل عام تعداد زیادی از مردم، جهان را وحشت زده کرده است.

.

قلمرو وحشتناک داعش در سال 2020,نقشه داعش در سال 2020,ایران در قلمرو نقشه داعش برای سال های آینده,داعش و ایران,عکس قلمروی داعش روی نقشه,داعش در آینده,isis.

آنها تاکنون باعث ایجاد ناآرامی در سوریه و عراق شده اند. این گروه تروریستی همچنین سعی داشت عربستان سعودی و لیبی را در حملات تروریستی خود هدف قرار دهد. آنها تاکنون انجام حملات تروریستی زیادی را بر عهده گرفته اند.

.


.

.

قلمرو وحشتناک داعش در سال 2020,نقشه داعش در سال 2020,ایران در قلمرو نقشه داعش برای سال های آینده,داعش و ایران,عکس قلمروی داعش روی نقشه,داعش در آینده,isis

این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران