سایت فتوکده

قهرمان ایرانی خواننده لس آنجلسی

 قهرمان ایرانی خواننده لس آنجلسی,عکس جدید فرامرز آصف,فرامز آصف قهرمان ملی

قهرمان ایرانی خواننده لس آنجلسی,عکس جدید فرامرز آصف,فرامز آصف قهرمان دومیدانی چطور خواتتده لس آنجلسی شد,قهرمان ملی ایران خواننده لس آنجلسی شد,قهرمان ایرانی.

قهرمان ایرانی خواننده لس آنجلسی       . . .Faramarz Assef

.

.

فرامرز آصف چطور خواننده لس آنجلسی شد  در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.


.

بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال که هم‌ دوره فرامرز آصف است،در گفت‌وگویی تعریف کرد که چگونه او از ایران رفت و خواننده شد. افشارزاده در این مصاحبه گفت:

.

«فرامرز آصف پسر تحصیلکرده ای بود که مدارج تحصیلی را تا بالاترین سطح گذرانده بود. ورزشکار خیلی خوبی هم بود . البته همان موقع هم ته صدایی داشت و کارهای هنری را هم دوست داشت. گاهی هم برای ما می خواند. البته وقتی این ها می روند خارج، جذب فضای آن فضا ها می شوند. به هر حال یک اتفاقاتی هم در آن سال ها افتاد.یکسری برخوردهای تند شد. این ها ورزشکار بودند ورفتند و بعد وارد فضاهای دیگری شدند.

.

شاید اگر ما با رافت اسلامی بیشتری در راس ورزش کشورمان با قهرمان هایی از این دست برخورد می کردیم، می شد خیلی ها مثل آصف را هم برگرداند همین جا و کاری کرد که مواضع شان عوض شود.»
.
افشارزاده ادامه داد: «واقعا همه آنها عاشق کشورشان هستند اما افتادند در مسیر دیگری. خودشان هم می دانند هیچ جای دنیا برای شان ایران نمی شود. این ها بچه های همین آب و خاک هستند. خودشان می دانند هیچ جا برای شان ایران نمی شود. این که بین مردم خودشان باشند ، مردم برایشان فریاد بزنند ، شان آنها را حفظ کنند و دوست شان داشته باشند.

.

خارج از ایران ، کسی آنها را نمی شناسد. آنها شهروندانی معمولی هستند. یکی مثل آصف در رشته ورزشی خودش یک سرمایه بود. من کاری به ابعاد دیگر زندگی او ندارم. اما دیدید چقدر هم برای ورزش ایران خوب شد و هم برای خود محمد نصیری که توانستیم او را دوباره برگردانیم. محمد آمد تا بین مردمی باشد که دوستش دارند. راستش باز هم می گویم شاید اگر آن اوایل انقلاب کمی حواس مسئولان ورزش بیشتر جمع بود با رافت اسلامی بیشتری با افرادی مثل آصف برگزار می شد، او و امثال او نمی رفتند خارج از کشور

.


 

.

.

قهرمان ایرانی خواننده لس آنجلسی,عکس جدید فرامرز آصف,فرامز آصف قهرمان دومیدانی چطور خواتتده لس آنجلسی شد,قهرمان ملی ایران خواننده لس آنجلسی شد,قهرمان ایرانی,اینستاگرام فرامرز آصف خواننده لس انجلسی,فرامر آصف قهرمان دومیدانی ایران

این مطلب کامل بود ؟ 1 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران