سایت فتوکده

لغو همه برنامه های رونی کلمن در ایران

لغو همه برنامه های رونی کلمن در ایران,حضور جنجالی رونی کلمن در ایران

لغو همه برنامه های رونی کلمن در ایران,حضور جنجالی رونی کلمن در ایران,جنجال رونی کلمن,رونی کلمن,رونی کلمن از ایران رفت,سیاست و ورزش با حضور رونی کلمن,خبر داغ.

لغو همه برنامه‌ های رونی کلمن در ایران    . . . Ronnie Coleman

.

رونی کلمن، قهرمان پرورش اندام دنیا و قهرمان هشت دوره از رقابتهای مستر المپیا که برای شرکت در همایش و کلاس های آموزشی به تهران سفر کرده است باید بدون برگزاری این برنامه ها، تهران را ترک کند.

.

.

سفر عجیب رونی کلمن به ایران و لغو برنامه هایش در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

علی نجفی، رئیس شرکت برگزار کننده این دوره‌ها در گفتگویی با ایرنا (خبرگزاری جمهوری اسلامی) ضمن تایید این موضوع گفت: “با وجود هماهنگی های به عمل آمده با وزارت ورزش و فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اینکه چرا همه برنامه های ما لغو شده است نمی دانم.”

.

آقای نجفی افزود: “احتمالا امروز یا فردا کلمن ایران را ترک می کند و به کشورش باز می گردد.”

.

لغو برنامه های رونی کلمن در حالی صورت می گیرد که از هفته ها پیش انتقادها نسبت به حضور این ورزشکار در ایران آغاز شده بود.محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان گفته است که حضور رونی کلمن و فعالیت های مشابه “کمتر جنبه ورزشی دارد و بیشتر تجاری است”.

.

آقای گودرزی که در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی وزنه برداری در جمع خبرنگاران سخن می گفت ضمن ابراز مخالفت با “این طور فعالیت ها” گفت: “بخش خصوصی مجاز نیست به نام فعالیت های ورزشی هر اقدامی انجام دهد”.

.

روز گذشته (پنجشنبه) دست اندرکاران برگزاری برنامه های رونی کلمن در واکنش به انتقادهایی در رابطه با هزینه ۱۵۰هزار دلاری حضور او در ایران گفتند که این هزینه را بخش خصوصی برعهده گرفته است.

.

رونی کلمن روز گذشته پس از لغو کلاس های ویژه زنان از قطعه شهدای بهشت زهرای تهران دیدن کرد و حال پس از لغو همه کلاس ها و برنامه ها باید به سفر خود در ایران پایان دهد.

.


.

.

لغو همه برنامه های رونی کلمن در ایران,حضور جنجالی رونی کلمن در ایران,جنجال رونی کلمن,رونی کلمن,رونی کلمن از ایران رفت,سیاست و ورزش با حضور رونی کلمن,خبر داغ

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران