سایت فتوکده

لیونل مسی متهم به دریافت رشوه شد

لیونل مسی متهم به دریافت رشوه شد,جنجال جدید مسی,خبر جنجالی دریافت رشوه مسی از رئیس جمهور کشور آفریقایی کاین,علی بونگو رئیس جمهوری که راننده مسی شد,خبر مسی .

لیونل مسی متهم به دریافت رشوه شد    . . . Messi

.

.

عکس های جنجالی مسی در کاین  در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

محافل فوتبال در جهان امروز لیونل مسی، سوپرستاره ۲۸ ساله آرژانتینی تیم بارسلونا رو متهم به دریافت ۳ میلیون دلار رشوه از «علی بونگو» رئیس جمهور دیکتاتور کشور آفریقایی گابن کردند.

.

مسی هفته گذشته در جریان سفری کوتاه به گابن، با حک کردن نقش دست خود به روی سنگ، بنای استادیوم بزرگ بازی‌های فوتبال جام ملت‌های آفریقا در این کشور رو افتتاح کرد. حضور مسی و دریافت ۳ میلیون دلار دستمزد در این کشور آفریقایی سوژه جدیدی برای رسانه های ورزشی شده است.

.
علی بونگو که متهم به نقض حقوق بشر و دیکتاتوری در کشور خودش شده، برای استقبال از لیونل مسی شخصا به فرودگاه رفت و راننده اختصاصی مسی در این سفر هم شد. مسی از رئیس جمهور گابن قول گرفته بود تا در صورت سفر او به این کشور برای حضور در مراسم افتتاح بنای استادیوم، پول هنگفتی به او پرداخت شود که شد!

.

mesii-reshveh-photokade (2)  mesii-reshveh-photokade (3)

.

.

لیونل مسی متهم به دریافت رشوه شد,جنجال جدید مسی,خبر جنجالی دریافت رشوه مسی از رئیس جمهور کشور آفریقایی کاین,علی بونگو رئیس جمهوری که راننده مسی شد,خبر مسی

این مطلب کامل بود ؟ 2 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران