سایت فتوکده

ماجرای بازداشت دکتر جراح فروغ رزمجویی

ماجرای بازداشت دکتر جراح فروغ رزمجویی,خبر بازداشت خانم دکتر در شیراز,بازداشت فروغ رزمجویی,دلیل دستبند زده به خانم دکتر در شیراز,عکس خانم دکتر فروغ رزمجویی.

ماجرای بازداشت دکتر جراح فروغ رزمجویی    . . . Dr

.

.

خبر بازداشت دکتر جراح زن در ممسنی شیراز در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

بنا به گفته شاهدان عینی، یکی از پزشکان بیمارستان نورآباد ممسنی روز چهارم مرداد در این مرکز درمانی به وضعیت فردی که در یک نزاع خانوادگی بر اثر اصابت ضربات چاقو مجروح شده بود، رسیدگی می کرد که در همین حال فردی با عنوان بازپرس برای پیگیری این موضوع به بیمارستان مراجعه کرد وبا پزشک جراح و معالج مجروح به مشاجره لفظی پرداخت که همین امر موجب بازداشت پزشک معالج شد. امروز (دوشنبه) جمعی از کارکنان بیمارستان ولی عصر (عج) ممسنی به آنچه اعتراض به بازداشت پزشک یاد شده نامیدند، برای ساعاتی دست از کار کشیدند . شورای تامین شهرستان ممسنی نیز در این زمینه تشکیل جلسه داد .

.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بخش اعظمی از این رویداد حاصل شتابزدگی و تصمیم گیری عجولانه است،بیمارستان ها و مراکز درمانی همواره در معرض مراجعه بیماران مختلف قرار دارد و عموما فضایی آمیخته با مسایل و چالش هایی است که باید در برخورد های اولیه این موارد را در نظر بگیریم. وی ادامه داد: پزشکان و کادر بیمارستانی با تحمل چالش ها، می کوشند بهترین خدمات را ارائه دهند از این رو هر کسی که به بیمارستان مراجعه کند ولو این که برای انجام وظیفه قانونی خود مراجعه کرده باشد باید این شرایط را در نظر بگیرد. ایمانیه ادامه داد:جراح بیمارستان نورآباد وظیفه خود می دانست که در کمترین زمان ممکن کار بالینی لازم را برای مجروح انجام دهد اما این موارد متاسفانه در بازجویی ها لحاظ نشده است. رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: انتظار داشتیم مسوولان قضایی شهرستان ممسنی در این واقعه با در نظر گرفتن شرایط بیمار و پزشک جراح به بازجویی خود ادامه می دادند و با هماهنگی بیشتری با رییس بیمارستان یا رییس شبکه بهداشتی درمانی این شهرستان وارد بیمارستان می شدند اما این عدم هماهنگی ها و شتابزدگی ها در نهایت منجر به بروز رخدادهای ناخوشایند شد .

.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت:این طبیعی است که پزشک جراح یا کادر درمانی در نگاه اول بازپرس یا ضابط قضایی را نشناسد و مانع از ورود او به بیمارستان یا مانع از کار وی شود اما اگر هماهنگی لازم با مسوولان بیمارستان انجام شده بود شاهد این رخدادها نبودیم. رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد:جراح بیمارستان نورآباد در شرایطی به پرسش های بازپرس پاسخ می داد که در حال درمان مجروح بود و طبیعی است که در این شرایط نمی توان هر درخواستی را اجابت کرد و جراح باید با سرعت عمل در خدمت بیمار و مجروح باشد. وی افزود: صدور حکم جلب پزشک جراح و اقدامات قضایی که در این زمینه صورت گرفت نیز متاسفانه ناشی از شتابزدگی بوده است و جریانات می توانست با هماهنگی به نحو بهتری انجام می شد.

.

ایمانیه ادامه داد:حتی اگر نیاز به حضور پزشک ، جراح یا هر مسوول بیمارستانی در حضور مرجع قضایی هم باشد می توان از طریق فراخوان در موعدی بهتر این کار صورت پذیرد و بیشتر گله ما از شتابزدگی در این موضوع است که باعث نگرانی کادر درمانی بیمارستان نورآباد شده است. وی گفت: بعد از وقوع این رویداد رییس کل دادگستری فارس شخصا دستور پیگیری داد و نسبت به آزادی پزشک جراح اقدام شد و از دستگاه قضایی که حافظ حرمت و صداقت اقشار خدوم در جامعه هست هم انتظاری جز این نیست. وی گفت: با پیگیری قضایی افراد خاطی در این جریان شناسایی و مجازات می شوند و ما اجازه نمی دهیم حرمت پزشک در هیچ شرایطی مخدوش شود.

.


.

.

ماجرای بازداشت دکتر جراح فروغ رزمجویی,خبر بازداشت خانم دکتر در شیراز,بازداشت فروغ رزمجویی,دلیل دستبند زده به خانم دکتر در شیراز,عکس خانم دکتر فروغ رزمجویی,دکتر فروغ رزمجویی,جنجال بازداشت خانوم دکتر فروغ رزمجویی در ممسنی شیراز,ماجرای دستگیری خانوم دکتر جراح توسط پلیس در ممسنی شیراز جنجالی شد,بازداشت خودسرانه دکتر جراح زنانه,دستنبد زدن به دکتر زن در شیراز

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران