سایت فتوکده

ماجرای زورگیری دخترا با تیپ پسرانه

.ماجرای زورگیری دخترا با تیپ پسرانه,زورگیری دختر با تیپ پسرانه,زورگیری دخترانه با لباس پسرانه,زورگیری خفن دخترا با تیپ مردانه در تهران,جنجال زورگیری دخترا

 

  زورگیری دو دختر در لباس پسرانه
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

زورگیری دخترا

 

به گزارش سایت فتوکده : کلانتر ۱۲۶ پایتخت از دستگیری ۲ خواهر دوقلو که با پوشش پسرانه اقدام به سرقت و زورگیری از شهروندان می کردند، خبر داد.

 

سرهنگ رضا امیری کلانتر ۱۲۶ تهرانپارس گفت: بامداد روز گذشته ماموران هنگام گشت‌ زنی در خیابان ۲۱۸ شرقی به سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ که در حال سرقت لوازم از داخل خودرویی بودند مشکوک شده و در صدد بررسی موضوع برآمدند.او با بیان اینکه متهمان به محض مشاهده ماموران از محل متواری شدند، گفت: با فرار متهمان عملیات تعقیب و گریز پلیسی آغاز و در همین حین خودروی متهمان از مرکز کنترل پلیس پایتخت استعلام که در نتیجه مشخص شد سارقان این خودرو را نیز مدتی پیش به سرقت برده اند.

 

کلانتر ۱۲۶ تأکید کرد: این تعقیب و گریز ادامه داشت تا اینکه خودروی متهمان در محدوده میدان هروی منطقه پاسداران با شلیک چند تیر متوقف و هر سه سرنشین آن که ظاهرا سه پسر جوان بودند بازداشت شدند.او با اشاره به اینکه در خلال تعقیب و گریز پلیسی یکی از متهمان به نام “ساناز” از ناحیه پای راست مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد، گفت: دو متهم دیگر به نام های “الناز” و “آرمان” نیز به همراه خودروی مسروقه به کلانتری انتقال یافتند.

 

امیری گفت: در بازجویی از متهمان مشخص شد دو تن از آنان خواهر دو قلو هستند که با پوشیدن لباس های پسرانه با همدستی متهم سوم، اقدام به سرقت می کنند.او گفت: از خودروی متهمان سه قبضه سلاح سرد، مقادیری مواد مخدر و تعداد زیادی اموال مسروقه که از خودروهای شهروندان به سرقت رفته بود، کشف شد، همچنین هر سه متهم در بازجویی های انجام شده به جرایم خود اعتراف کردند.

 

متهمان پس از اعتراف به جرایم خود راهی پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند و پرونده برای بررسی بیشتر و کشف سایر جرایم این متهمان و همچنینن استرداد اموال مسروقه به مالکان شان در جریان است.

 

منبع : پارسینه

 


.

.

ماجرای زورگیری دخترا با تیپ پسرانه,زورگیری دختر با تیپ پسرانه,زورگیری دخترانه با لباس پسرانه,زورگیری خفن دخترا با تیپ مردانه در تهران,جنجال زورگیری دخترا

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران