سایت فتوکده

سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری جنجالی شد

.

 

  سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 
 

مهران مدیری در نشت خبری حاشیه سازی کرد

ماجرای سیگار کشیدن مهران مدیری

مهران مدیری در نشست خبری فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» از جزئیات این فیلم و همچنین موضوع آن که یک سوژه تلخ است، سخن گفت، البته ین نشست بی حاشیه هم نبود !

علت سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری فیلم ساعت 5 عصر

mehrnsiqar-photokade (2) 

درباره فیلم ساعت 5 عصر

 

این نشست در هتل هما با حضور مهران مدیری و اصحاب رسانه برگزار شد

 

مهران مدیری در ابتدای این نشست درباره چگونگی رسیدن به سوژه «ساعت ۵ عصر» گفت: من ۸ سال بود که تصمیم داشتم فیلم سینمایی بسازم اما هر بار به دلایلی نمی شد. دوستان پیشنهادهای وسوسه برانگیزی می دادند اما با این وجود باز هم نمی شد که بسازم ولی در نهایت امسال تصمیم گرفتم در دو ماهی که برنامه «دورهمی» ضبط نمی شود یک فیلم سینمایی بسازم.

 

موضوع فیلم

 

ایده فیلم مربوط به 3-2 سال گذشته است

 

قصه درباره فردی است که در شرایطی قرار می‌گیرد و از 7 صبح تا 5 عصر درگیر ماجرایی می‌شود و باید تا 5 عصر امضای آخر را دریافت کند. سلسله اتفاقاتی که شاید در طول روز برای هر فردی انجام شود با یک داستان غلو شده به تصویر کشیده می‌شود. این فرد کاملاً مبادی آداب، تحصیلکرده و مهربان است که نقش آن را سیامک انصاری بازی می‌کند.

,عکس سیگار کشیدن مهران مدیری

سیگار کشیدن مهران مدیری 

وقتی مهران مدیری سیگار می کشد

 

مهران مدیری که چند سالی است سیگار می کشد در این نشست هم طاقت نیاورد و جلوی خبرنگاران سیگار کشید، هنوز علت اصلی از هدف و نیت وی برای این عمل بیان نشده است !

 

مهران مدیری سیگاری است ؟,مهران مدیری

سیگار کشیدن مهران مدیری 

نقش مدیری در فیلم

 

وی درباره بازی خودش در نقش اصلی فیلم سینمایی 5 عصر گفت: قطعاً من بازی کنم جذاب‌تر خواهد بود اما فیلم و هدایت کار بسیار سخت است و نمی‌توان هم بازی کرد و هم کارگردانی

 

خندوانه رقیب برنامه دورهمی نیست

 

خندوانه رقیب برنامه دورهمی نیست، شکل 2 برنامه کاملاً متفاوت است،

 

رامبد جوان بارها گفته که در برنامه خندوانه فقط قصد خنداندن دارد و گفت‌وگوهایی که می‌کند در قالب طنز است اما دورهمی علاوه بر نمایش، گفت‌وگوهایی دارد که برخی از مسائل را در جامعه صریح‌تر ارائه می‌دهد؛ خنداونه اصلاً رقیب دورهمی نیست و در برنامه‌های آتی حتماً از رامبد جوان هم دعوت می‌کنیم.

 

 

mehrnsiqar-photokade (5)

 

ماجرای سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری | سایت فتوکده

 

این مطلب کامل بود ؟ 9 5
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران