سایت فتوکده

محمدرضا گلزار و دیا میرزا بازیگر زن هندی

.

 

  عکس رضا گلزار در کنار بازیگر زن هندی دیا میرزا
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

محدرضا گلزار و دیامیرزا

 

تولید فیلم سینمایی «سلام بمبئی» به عنوان اولین پروژه مشترک سینمای ایران و هندوستان آغاز شده است.

 

محمدرضا گلزار در این فیلم با دیا میرزا ستاره‌ی سینمای هند هم‌بازی شده است، تصویر زیر را منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: « دركنار بازيگر توانای سينمای هند خانم دیاميرزا در پروژه سلام بمبئی»

 

mreza-golzar-hndi-photokade

 

دیا میرزا متولد ۹ دسامبر ۱۹۸۱ هنرپیشه و مانکن اهل هند است

 

او در سال 2014 با ساحیل سنگا (sahil sangha) ازدواج کرده است از فیلم‌ ها یا برنامه‌ های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به ام شنتی ام اشاره کرد.

 

تهیه کننده ابتدایی “سلام بمبئی” حسن دادخواه بود که پیشتر در “جیب بر خیابان جنوبی” و “آنچه مردان درباره زنان نمی دانند” نیز نامش به عنوان تهیه کننده آمده بود با این حال مدتی بعد از دریافت پروانه ساخت دادخواه از پروژه کنار رفت و بعد از ذکر نامهایی چون مسعود اطیابی در نهایت جواد نوروزبیگی تهیه کننده فیلم شد.

 


 

.

.

محمدرضا گلزار و دیا میرزا بازیگر زن هندی. محمدرضا گلزار در کنار بازیگر زن مشهور هندی,عکس همبازی زن هندی رضا گلزار در فیلم سلام بمبئی,کلزار و دیا میرزا,عکس محمدرضا گلزار در کنار بازیگر بی حجاب هندی دیا میرزا,عکس همبازی مشهور رضا گلزار در فیلم سلام بمبئی,دیا میرزا بازیگر زن مشهور در کنار سوپر استار مشهور ایرانی بنام محمدرضا گلزار,dia mirza و محمدرضا گلزار بازیگر مشهور ایرانی

این مطلب کامل بود ؟ 1 2
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران