سایت فتوکده

مرگ بابک محمدی تایید شد

.

  

  مرگ بابک محمدی تایید شد
 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

قتل / بابک محمدی

 

 

به گزارش سایت فتوکده :پس از چندین روز که خبر قتل و کشته شدن بابک محمدی دست به دست میشد و بارهای توسط دوستان او و خبرگزاری تکذیب میشد بالاخره تایید شد – به گزارش تابناک رشته پرورش اندام بار دیگر خبرساز شد و پس از حوادث خونینی که طی دو سه سال اخیر برای قهرمان‌های این رشته در ایران رخ داد، این‌بار خبرهایی که از مرگ دلخراش بابک محمدی حکایت داشت، تأیید شد.

 

قتل مشکوک قهرمان پرورش اندام کشور که مورد تردید قرار گرفته بود، تأیید شد تا پلیس تحقیقاتش درباره مسببان این جنایت را آغاز کند.تا این لحظه اخبار بیشتری درباره دلیل قتل فجیع این ورزشکار سرشناس منتشر و اعلام نشده است.

 
 
بابک محمدی اهل سنندج که غیر از ورزش حرفه‌ای، خوانندگی هم می‌کرد دیروز به قتل رسید و تصاویری از نحوه قتلش که یک چاقو در سرش فرو رفته بود، در فضای مجازی منتشر شد که افکار عمومی را جریحه‌ دار کرد.

 

babakmohamadi-photokade

.

.

مرگ بابک محمدی تایید شد,ماجرای قتل بابک محمدی,بابک محمدی به قتل رسید,قتل بابک محمدی تایید شد,عکس باباک محمدی,خبر فوت بابک محمدی تایید شد,بابک محمدی کیست,درگذشت بابک محمدی واثعیت یا شایعه,بابک محمدی مرد,قتل خواننده سنندجی بنام بابک محمدی,lv’ fhf; lplnd

این مطلب کامل بود ؟ 5 5
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران