سایت فتوکده

مرگ پله تکذیب شد

.

 

  خبر کذب سی ان ان از مرگ پله
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

مرگ پله تکذیب شد

 

خبری سی ان ان در اقدامی عجیب در خبری فوری از مرگ پله، اسطوره برزیلی جهان فوتبال در بیمارستانی در برزیل خبر داد. این خبر که شوکی به فوتبال دوستان در سرتاسر جهان بود، بلافاصله رد شد. رسانه های معتبر خبری جهان بلافاصله از صحت و سلامت کامل مروارید سیاه برزیل خبر دادند.

 

بر همین اساس، شبکه سی ان ان بلافاصله پس از انتشار این خبر از بینندگان خود معذرت خواست و توییت شایعه مرگ پله را از روی حساب کاربری توییتر خود برداشت. ستاره 74 ساله فوتبال برزیل همینک در صحت کامل به سر می برد.

 

شایان ذکر است این سومین باری است که شبکه خبری سی ان ان اقدام به انتشار خبر مرگ اسطوره فوتبال برزیل می کند. 

 

مرگ پله تکذیب شد,پله,فوت پله,شایعه فوت پله,پله مرده یا زنده است,خبر فوت پله,علت فوت پله,درگذشت پله,عکس جدید پله,آیا پله زندس؟,مرگ پله

 

ادسون آرانتس دو ناسیمنتو  ملثب به پله متولد ۲۳ اکتبر ۱۹۴۰  در ترس کوراسائویس  بازیکن سابق فوتبال اهل برزیل است

 

پله در دوران بازیکنی خود سه جام جهانی را کسب کرد و رکوردهای بسیاری را شکست (از جمله اولین بازیکنی که ۱۰۰۰ گل به ثمر رساند) از القاب دیگر او «او ری» (شاه) و «پرولا نگرا» (مروارید سیاه) بودند او عموماً به عنوان بزرگ‌ترین بازیکن تاریخ جهان فوتبال شناخته می‌شود.

 

او ضمن مهارت بازی به عنوان هافبک یا مهاجم، مهارت کامل بازی با هر دو پا را داشت. تمام‌ کننده‌ای قهار بود، دریبل‌زنی بی‌نظیر و پاسوری به یاد ماندنی او حتی – به عنوان یک فوروارد – تکل‌زن قهاری نیز بود. سرعت، قدرت و دقت شوت او از معروف‌ترین ویژگی‌ هایش هستند

 

گردآوری : سایت فتوکده

منبع : خبرنگاران جوان

 

این مطلب کامل بود ؟ 2 2
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران