سایت فتوکده

معرفت کی روش برای فوتبال ساحلی

معرفت کی روش برای فوتبال ساحلی با عکس,دلداری به سبک کی روش برای فوتبالیست های ساحلی بعد از باخت به برزیل,کیروش سرمربی فوتبال در رختکن فوتبال ساحلی  .

معرفت کی روش برای فوتبال ساحلی       . . . Carlos Queiroz

.

.

عکس کی روش در رختن تیم ملی فوتبال ساحلی در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در  مصاف با تیم برزیل یک تماشاگر ویژه داشت.کارلوس کروش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران که برای تعطیلات در کشورش به سر می برد معرفت به خرج داده و همراه پدرش برای تماشای دیدار ایران مقابل برزیل به کنار ساحل رفت .

.
 دلداری به سبک کارلوس کروش بعد از شکست برابر برزیل!
.

معرف کی روش برای فوتبال ساحلی با عکس,دلداری به سیک کی روش برای فوتبالیست های ساحلی بع داز باخت به برزیل,کیروش سرمربی فوتبال در رختن فوتبال ساحلی بعد از باخت.

کارلوس کروش بعد از شکست تیم ملی فوتبال ساحلی برابر برزیل به رختکن تیم ایران رفت.
.
سرمربی تیم ملی ایران که به کشورش برگشته و در کنار خانواده اش قرار گرفته تا فرزندانش غم از دست دادن مادرشان را ساده تر تحمل کنند ، تماشای بازی زیبای ساحلی ایران و برزیل رفت و در پایان این بازی به رختکن ایران رفت. او خیلی کوتاه به ملی پوشان خسته نباشید گفت و درحالی که پدرش هم همراهی اش می کرد به بچه های ایران گفت:«بازی خوبی انجام دادید و خسته نباشید. الان شاید خیلی از مردمی که از تلویزیون بازی را دیدند بگویند خطای پنالتی علیه شما اشتباه بود اما من می گویم وقتی حریف برزیل باشد ، قطعا از این پنالتی ها برایش می گیرند ، امیدوارم و البته مطمئن که شما مکزیکی ها را می برید و با اقتدار از گروه تان صعود می کنید.
.

.

.
.
معرفت کی روش برای فوتبال ساحلی با عکس,دلداری به سبک کی روش برای فوتبالیست های ساحلی بعد از باخت به برزیل,کیروش سرمربی فوتبال در رختکن فوتبال ساحلی
این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران