سایت فتوکده

نیکی کریمی و اکبر عبدی در رسوایی2

نیکی کریمی و اکبر عبدی در رسوایی2,بازیگران فیلم رسوایی 2,فیلم رسوایی دو

نیکی کریمی و اکبر عبدی در رسوایی2,بازیگران فیلم رسوایی 2,فیلم رسوایی دو با حضور نیکی کریمی و اکبر عبدی,مسعود ده نمکی و رسوایی 2,نیکی کریمی در رسوایی 2.

نیکی کریمی و اکبر عبدی در رسوایی2

.

.

.

نیکی کریمی و اکبر عبدی در رسوایی2 در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

اکبر عبدی و نیکی کریمی در «رسوایی 2» باز هم جلوی دوربین مسعود ده نمکی می رود.

.

مسعود ده نمکی کارگردان و تهیه‌کننده سینما در حال نگارش فیلمنامه جدیدی است که می‌توان آن را ادامه فیلم سینمایی «رسوایی» دانست؛ مساله‌ای که خودش هم در یک برنامه تلویزیونی بدان اشاره کرد.طرح اولیه این فیلمنامه با نام «رسوایی 2» به اتمام رسیده و آن چه که مشخص فیلمنامه تا پایان امسال به پایان می‌ رسد و سپس ده‌ نمکی برای دریافت پروانه ساخت آن اقدام می کند.

.
شنیده ها حاکی از آن است که قصه «رسوایی 2» در یک شهر فرضی اتفاق می افتد و نقدی به جامعه شهری، تمدن جدید و آسیب های اجتماعی دارد. شخصیت اصلی داستان در «رسوایی» که نقش آن را اکبر عبدی بازی می کرد، در این فیلم سینمایی نیز حضور دارد اما اینکه باز هم در لباس روحانیت حاضر شود یا خیر، هنوز مشخص نیست.
.
داستان «رسوایی 2» مضمونی عرفانی و اخلاقی دارد و از زمانی آغاز می شود که روحانی داستان «رسوایی 1» از شهر خود خارج شده و به یک شهر فرضی سفر می کند.
.
در فیلم سینمایی «رسوایی» بازیگرانی چون اکبر عبدی، نیکی کریمی، محمدرضا شریفی نیا، کامران تفتی، مریم کاویانی و … حضور دارند. اکبر عبدی در این فیلم نقش یک روحانی را بازی می کند.

.

.

.

نیکی کریمی و اکبر عبدی در رسوایی2,بازیگران فیلم رسوایی 2,فیلم رسوایی دو با حضور نیکی کریمی و اکبر عبدی,مسعود ده نمکی و رسوایی 2,نیکی کریمی در رسوایی 2,عکس اکبر عیدی و نیکی کریمی در رسوایی 2

این مطلب کامل بود ؟ 3 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران