سایت فتوکده

هجوم ایرانی ها به پیج ستاره تنیس

هجوم ایرانی ها به پیج ستاره تنیس,اینستاگرام ماریا شاراپووا,هجوم مردمبه پیح مشهور

هجوم ایرانی ها به پیج ستاره تنیس,اینستاگرام ماریا شاراپووا,هجوم مردم به صفحه اینستاگرام ماریا شاراپووا,هجوم محترمانه مردم به پیج ستاره تنیس جهان,هجوم مردم .

هجوم ایرانی ها به پیج ستاره تنیس زن جهان . . . Maria sharapova

.

ستاره زن تنیس دنیا عکسی از خود منتشر کرد که برای ایرانی ها جالب است.

.

.

هجوم ایرانی ها به اینستاگرام ستاره زن تنیس دنیا در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

ماریا شاراپو با انتشار عکسی از خود در کنار کیک تولدش، نوشت:

.

«اشتیاق برای کیک تولدم از حدود یک هفته پیش… قنادی ایرانی مورد علاقه ام.» با انتشار این کامنت شاراپو در فضای مجازی، سریعا ایرانی ها به صفحه او هجوم بردند و تولدش را تبریک گفتند. این بار خبری از توهین و بد رفتاری نبود و ایرانی هایی که به صفحه شخصی او در ایسنتاگرام سر زدند، به گرمی تولدش را تبریک گفتند و حتی از او پرسیدند که آیا به غذاهای ایرانی هم علاقه دارد یا نه؟

.

هجوم ایرانی ها به پیج ستاره تنیس,اینستاگرام ماریا شاراپووا,هجوم مردم به صفحه اینستاگرام ماریا شاراپووا,هجوم محترمانه مردم به پیج ستاره تنیس جهان,هجوم مردم.

ماریا شاراپووا (زاده ۱۹ آوریل ۱۹۸۷) تنیس‌باز مشهور روس است که در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۰۵ رتبه اول بین تنیس‌بازان زن دنیا را کسب کرد.

.

پدر و مادر وی اهل گومل بلاروس هستند اما خود ماریا در شهر نیاگان در روسیه به دنیا آمده‌است

.


.

.

هجوم ایرانی ها به پیج ستاره تنیس,اینستاگرام ماریا شاراپووا,هجوم مردم به صفحه اینستاگرام ماریا شاراپووا,هجوم محترمانه مردم به پیج ستاره تنیس جهان,هجوم مردم,حمله مودبانه ایرانی ها به اینستاگرام ستاره زن تنیس روسی,هجوم ایرانی ها به پیج ستاره تنیس ماریا شاراپووا

این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران