همسر مهناز افشار اسپانسر استقلال

همسر مهناز افشار اسپانسر استقلال شد,جنجال جدید محمد یاسین رامین همسر مهناز افشار در استقلال,جنجال جدید همسر مهناز افشار,اسپانسر جنجالی استقالا همسر مهناز افشار,همسر مهناز افشار اسپانسر استقلال شد با عکس  .

همسر مهناز افشار اسپانسر استقلال     . . .  Mahnaz – M.Yasien

.

.

خبر جنجالی از اسپانسری شرکت یاسین رامین در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

شركت متعلق به پسر محمدعلي رامين و همسر مهناز افشار به عنوان اسپانسر روي پيراهن استقلال انتخاب شد.

.

باشگاه استقلال که پس از انتخاب سرمربی و تکمیل نسبی لیست بازیکنان خود روزهای خوبی را پشت سر می گذارد، این روزها در حال نهایی کردن قرار داد با شرکت بهره بردار و حامی مالی خود است.
.
آبی پوشان که در فصل پیش روی همانند سال گذشته شرکت توسعه صنایع نوین را به عنوان شرکت بهره بردار خود می بینند، قرارداد با یک شرکت سرمایه گذاری جهت اسپانسرینگ پیراهن خود را به امضا رساندند که در عکسهای منتشر شده از این جلسه حضور یک شخصیت جالب توجه است.

.

همسر مهناز افشار اسپانسر استقلال شد,جنجال جدید محمد یاسین رامین همسر مهناز افشار در استقلال,جنجال جدید همسر مهناز افشار,اسپانسر جنجالی استقالا همسر مهناز افشار,همسر مهناز افشار اسپانسر استقلال شد با عکس.

یاسین رامین(نفر اول از سمت راست) همسر مهناز افشار ستاره سینما که طی یک سال گذشته پس از ازدواج با این سوپر استار سینما تبدیل به یک شخصیت جنجالی رسانه ای شده است در کنار علی نظری جویباری و شاهرخ سبک دست در این عکس قابل مشاهده است.
.
اکنون یاسین رامین فرزند محمد علی رامین معاون مطبوعاتی دولت محمود احمدی نژاد که به نظر می رسد به عنوان اسپانسر پیراهن استقلال در فصل جاری در فوتبال ایران نقش پر رنگی در معادلات استقلال ایفا خواهد کرد باز هم با یک جنجال و حاشیه ای تازه رو به رو است که وی را تبدیل به سوژه جذاب رسانه ها می کند.
.
بهرام افشارزاده فصل گذشته طی حکمی یاسین رامین را به عنوان مشاور خود منصوب کرده بود.

.


.

.

همسر مهناز افشار اسپانسر استقلال شد,جنجال جدید محمد یاسین رامین همسر مهناز افشار در استقلال,جنجال جدید همسر مهناز افشار,اسپانسر جنجالی استقالا همسر مهناز افشار,همسر مهناز افشار اسپانسر استقلال شد با عکس

این مطلب کامل بود ؟ ۱ ۰

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

ناشناس

۳۰ تیر ۱۳۹۴


کاش من هم یک اغازاده بودممممممممممممممممممممممممممممممم

شما هم بخوانید