واریز یارانه مهر۹۴

.

 

  واریز یارانه مهر۹۴
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 
 

زمان واریز یارانه

خبر جدید :

رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها در خصوص زمان واریز یارانه مهرماه اظهار داشت: پنجاه و ششمین مرحله یارانه نقدی مربوط به مهر ماه سال جاری همانند ماه های گذشته به ازای هر نفر۴۵۵/۰۰۰ ریال ساعت ۲۴:۰۰ روزیکشنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ شهریورماه به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.


بیست و یکم هر ماه موعد مقرر واریز یارانه به حساب سرپرستان است اما سکوتی که در سازمان هدفمندی یارانه ها حاکم است گویا این ماه نیز مانند ماه های گذشته با تاخیر ۴ تا ۵ روزه یارانه واریز و جمع کل تاخیر واریز یارانه دقیقا به یک ماه برسد.

کنون باید مشاهده کرد که این تاخیرها همچنان تا پایان سال ادامه خواهد داشت و پیش بینی خبرگزاری میزان مبنی بر دو ماهه شدن کل تاخیرهای واریز یارانه نقدی در سال جاری محقق خواهد شد یا خیر؟در حال حاضر بحث حذف یارانه بگیران نیز داغ است که در طبق آخرین گفته های ربیعی وزیر کار تاکنون دو میلیون و ۱۰۰ ایرانی از لیست یارانه بگیران حذف شده اند.

طبق تحقیق صورت گرفته توسط مرکز پژوهش های مجلس با حذف ۲ میلیون نفر را از لیست یارانه نقدی ۱۱ هزار میلیارد ریال از منابع حاصل از آن آزاد می شود.

تاخیر در واریز یارانه

ابوذر ندیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره احتمال تأخیر در پرداخت یارانه مهر ماه بیان کرد: تاکنون خبری به نقل از دولت در خصوص تأخیر در پرداخت یارانه ماه جاری منتشر نشده است و امیدواریم این اتفاق نیفتد.

وی افزود: انتظار می رود براساس اعلام دولت، روز ۲۱اُم مهرماه یارانه به حساب مردم واریز شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به حذف ثروتمندان از لیست یارانه بگیران گفت: همانطور که وزیر رفاه گفته بود دولت براساس شاخص هایی اقدام به حذف یارانه بگیران ثروتمندان می کند.

۱۰ میلیون نفر حذف می شوند ؟

وی ادامه داد: در این شرایط، نظر دولت تحقق حذف ۱۰میلیون نفر از لیست یارانه بگیران نیست، حذف افراد با توجه به شاخص‎ها است به طوری که اطلاعات درآمدی فرد مطابق با شاخص ها باشد به وی یارانه تعلق نمی گیرد.این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: در حذف برخی از یارانه بگیران، رویکرد عددی نیست اینکه این تعداد افراد حذف شوند، بلکه رویکرد انطباقی است.

وی افزود: اگر اطلاعات درآمدی فرد حذف شده با شاخص‎ها منطبق نباشد و نتوان تأیید کرد که مستحق دریافت نیست، چگونه می‎توان وی را حذف کرد.به گفته ندیمی، حذف یارانه بگیران ثروتمند لزوماً به دلیل ضعف توان مالی دولت برای منابع یارانه ‎ها نیست.


 

.

.

واریز یارانه مهر۹۴,زمان واریز یارانه مهر ماه ۹۴,حذف یارانه بگیران مهر ۹۴,چرا یارانه مهر واریز نشد,زمان واریز یارانه این ماه,یارانه مهر ۱۳۹۴ واریز شد,dhvhki,واریز یارانه مهر۹۴,زمان دقیق واریز یارانه مهر ۹۴,یارانه مهر۹۴,زمان پرداخت یارانه,واریز یارانه مهر ۹۴,زمان واریز یارانه مهر ماه۹۴,یارانه این ماه,زمان دقیق واریز یارانه مهر ۹۴,یارانه مهر۱۳۹۴,یارانه مهر ۹۴ کی پرداخت میشود,زمان واریز یارانهمهر۹۴,dhvhki aivd,v94

این مطلب کامل بود ؟ ۰ ۱

شما هم بخوانید