سایت فتوکده

واکنش رهبر به توافق هسته ای لوزان

واکنش رهبر به توافق هسته ای لوزان,اولین واکنش رهبر در مورد توافق هسته ای

واکنش رهبر به توافق هسته ای لوزان,اولین واکنش رهبر در مورد توافق هسته ای,نظر رهبر انقلاب اسلامی در مورد توافق هسته ای لوزان,رهبری و توافق هسته ای لوزان.

واکنش رهبر به توافق هسته ای لوزان        . . . Lausanne

.

.

واکنش آیت الله خامنه ای به توافق هسته ای لوزان  در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.


.

جمعی از مداحان روز پنجشنبه با رهبر انقلاب دیدار کردند

.

ایشان در این دیدار در خصوص مذاکرات هسته ای تاکید کردند:

.

– میپرسند چرا فلانی (رهبری) درباره هسته ای موضع نگرفته/ جایی برای موضع گیری وجود نداشته/ مسئولین میگویند هنوز کاری انجام نشده و چیز الزام آوری نیست/ نه موافقم نه مخالف.
.
– همه چیز در جزئیات است، ممکن است طرف بدعهد مقابل بخواهد در جزئیات،کشور ما را محصور کند/ اینکه حالا به بنده و دیگران تبریک میگویند بی معنی است/ آنچه تاکنون انجام شده نه اصل توافق و محتوای آن را تضمین میکند،نه حتی اینکه مذاکرات تا به آخر برسد.
.
–  من هیچوقت به مذاکره با آمریکا خوشبین نبودم/ با اینکه خوشبین نبودم با این مذاکرات موردی موافقت کردم و از مذاکره کنندگان حمایت کردم و میکنم/ با توافقی که منافع و عزت ملت را حفظ کند موافقیم/ اما توافق نکردن شرف دارد به توافقی که منافع و عزت ملت از بین برود.

.


.

.

واکنش رهبر به توافق هسته ای لوزان,اولین واکنش رهبر در مورد توافق هسته ای,نظر رهبر انقلاب اسلامی در مورد توافق هسته ای لوزان,رهبری و توافق هسته ای لوزان,متن سخنرانی رهبر در مورد توافق هسته ای و عدم اطمینان به آمریکا,موضع رهبری در مورد توافق هسته ای لوزان,نظر رسمی رهبری در مورد توافق هسته ای,رهبری و توافق هسته ای ایران و 5+1,موافقت رهبری برای توافق هسته ای,تذکر رهبری به توافق هسته ای,رهبر تبریک هسته ای را بی معنی خواند

این مطلب کامل بود ؟ 3 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران