سایت فتوکده

واکنش فریبا نادری به لغو تحریم ها

.

 

  متن فریبا نادری برای لغو تحریم ها
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

فریبا نادری / برجام / لغو تحریم / سحر قریشی

 

به گزارش سایت فتوکده : فریبا نادری دوست صمیمی سحر قریشی انگار بر خلاف دوست نزدیکش زیاد هم از سیاست و نطق های سیاسی دور نیست او امروز با انتشار متنی به نهایی شدن برجام و لغو تمام تحریم ها علیه کشورمون واکنشی مثبت و جالبی !!  نشان داد و نوشت :

 

faribanaderi-tahrima-photokade (1)

 

امروز روزي به ياد ماندني در تاريخ كشور ايران است روز موفقيتي بي نظير ، روز لغو تحريمهاي ظالمانه. بدون شك موفقيتهاي يك ملت ناشي از حاصل جمع مجموعه عواملي است كه در كنار يكديگر ايجاد هم افزايي كرده و موجد قدرت ملي و توفيق در عرصه هاي گوناگون مي گردد. نمي توان از رهبري داهيانه و الهي امام راحل عظيم الشانمان به عنوان يكي از عوامل موثر پيروزي ملت ايران در دوران دفاع مقدس ياد كرد اما از مقاومت و جانفشاني و ايثارگري خانواده هاي معظم شهيدان و ايثارگران و همه اقشار ملت غافل بود.

 

نمي توان فرماندهي فرماندهان دلير و سلحشور سپاه و ارتش و نيرهاي مسلح را ستود اما مديريت و پشتيباني همه جانبه مسئولان و مديران دولت وقت را فراموش كرد. امروز هم موفقيت و كاميابي ملت ايران و جمهوري اسلامي منوط به تعامل همه جانبه تمام بخشهاي نظام اعم از سياسي و اقتصادي و نظامي بوده است. امروز كه كشورمان به فضل الهي يكي از حساس ترين مقاطع تاريخي خود را پشت سر گذاشته،اتحاد و همدلي و يكپارچگي ملي يگانه راه گذار از اين گذرگاه خطير است.

 

روزگاري شهيدان سرافرازي چون همت و باكري و هاشمي و زين الدين و صياد شيرازي و ستاري و نامجو و فكوري و … در خط مقدم مصاف با دشمن متجاوز بودند ، امروز اما ظريف و صالحي و عراقچي و تخت روانچي و بعيدي نژاد و زماني نيا در صف اول مصاف ديپلماتيك با قدرتهاي جهاني قرار داشتند.همانگونه كه امروز به نام و ياد و سلحشوري شهيدانمان مي باليم بدون شك فردا به استقامت و پايمردي و زيركي تيم مذاكره هسته اي خود افتخار خواهيم كرد.ممكن است به روشهاي آنان نقد داشته باشيم همچناني كه به برخي تصميمات فرماندهان نظامي دوران دفاع مقدس نقد وارد بوده است لكن آنان نه خائنند نه مرعوب و نه دلداده بيگانه آنان فرزندان اين انقلابند كه به پشتوانه حمايت ملت و دولت و رهبري انقلاب عازم ماموريتي بزرگ بودند و حقيقتا از اين ميدان پيروز بيرون آمدند.

 

بي شك اگر سردار قاسم سليماني امروز نه به عنوان يك نام كه به عنوان نماد اقتدار ايراني در منطقه و جهان نام آور است و روياي امام و شهيدان را جامه عمل پوشانده محمدجواد ظريف هم نه به عنوان يك شخص كه به عنوان شاخص هوشمندي و تخصص و تعهد ملي و اسلامي از حقوق حقه ملت دفاع كرده است به رسم ديرينه ايرانيان براي قهرمانان عرصه ديپلماسي دعا مي كنيم و پشت سر ايشان آب صفا و همدلي و اتحاد مي پاشيم

 


.

.

واکنش فریبا نادری به لغو تحریم ها,برجام و فریبا نادری,واکنش بازیگر زن معروف به لغو تحریم ها و پایان برجام,عکس جدید فریبا نادری,متن حمایت و تقدیر فریبا نادری از رهبری و سپاه

از این مطلب راضی بودید؟ 3 0
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران