سایت فتوکده

واکنش مظلومی به شادی علی ضیا

.

 

   واکنش مظلومی به شادی علی ضیا با عکس و فیلم
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

 

علی ضیا پرسپولیسی/ مظلومی استقلال

 

به گزارش سایت فتوکده : شادی عجیب غریب علی ضیا (از اینجــــا بخوانید و ببینید) باعث واکنش تند جامعه هنری – ورزشی و مردم به این مجری شد،علی ضیا که خوب میدانستد چه روز های سختی در پیش رو دارد همان شب انتشار این ویدیو، در شبکه اجتماعی خود نوشت :

 

واکنش مظلومی به شادی علی ضیا,علی ضیا مظلومی,شادی علی ضیا,خوشحالی علی ضیا,واکنش ها به شادی علی ضیا,فیلم توهین علی ضیا به مظلومی,علی ضیا,جنجال مجری معروف ضیا

 

اشكال نداره خدا با ماست سكوت و ارامش و دعا و توكل بهترين راه الان،منم نه ادمي هستم كه توهين كنم نه بلدم اون لحظه خيلي هيجان داشتم؛ولي به هرشكل بايد كنترل ميكردمولي ديشب شب سختي بود و روزهاي سخت منتظر ماست،و ازتون ميخوام فقط دعا كنيم كه با توكل به امام حسين حلش كنيم

 

علی ضیا خیلی خوب میدانست کاری که کرده به این زودی از یادها نمیره،او سعی کرد با انتشار ویدیو از خودش دل هواداران استقلال رو بدست بیاره،بیانیه بازیگران استقلالی هم دردی را دوا نکرد! و اینبار تمام مخالفان اجرای علی ضیا برای کوبیدن او به میدان آمده بودن انتشار این ویدو هم نتوانست سیل ناسزاهای مردم رو نسبت به خود کم کند،او با انتشار فیلم زیر نوشت :

 

 

سلام اميدوارم همه ي دوستان حالتون خوب باشه تا حالا توي هيچ موضوعي و به هيچ كسي و هيچ وقت من بي ادبي نكردم اتفاقي كه توي بازي افتاد از هيجان زياد بود و البته كه كار اشتباهي هم بود با اقاي مظلومي حرف ميزنم و امروز ميبينمشون و تمام تلاشم روميكنم از دلشون در بيارم و از همه ي طرفدار هاي تيم استقلال هم خيلي معذرت ميخوام كه ناراحتشون كردم و بهشون ميگم واقعن تا چند روز پيش اصلن همچين شعاري رو نشنيده بودم وبلدم نبودم و از بد دلي هم نگفتم فقط ميخوام منو ببخشيد چون برام خيلي مهم هستيد و محترم ممنونم از مهربوني و بزرگواريتون

 
 

متن بیانیه استقلال علیه علی ضیا

 

قصد نداریم در متن خود کسی را مورد سرزنش قرار دهیم، یا خدای ناکرده با حرف‌های خود باعث رنجش کسی شویم، اما خود را موظف دانستیم چند خطی را هر چند کوتاه درباره رفتار علی ضیا مجری رسانه ملی در آن محفل عارض باشیم، چون معتقدیم افراد مشهور نباید الگوی نامناسبی با گفتار و رفتار خود برای قشر جوان و نوجوان جامعه باشند.

 

امروز می‌بینیم که رعایت ادب از سوی این مجری توانمند نادیده گرفته شده و باعث مکدر شدن خاطر هواداران بی‌شمار استقلال در سراسر ایران شده است.نمی‌خواهیم سخن را زیاد ادامه دهیم، اما لازم است چند نکته را خدمت ایشان عرض کنیم که از این پس بیشتر در این‌گونه محافل رفتار و گفتار خود را کنترل کنند. مگر غیر از این است که احترام به بزرگ‌تر و حتی رقیب در تمام متون مذهبی و تاریخی در فرهنگ ایران گوشزد و تکرار شده است، پس چرا رفتار خود را نمی‌توانید کنترل کنید تا باعث ناراحتی میلیون‌ها هموطن خود نشوید؟ مگر همین هواداران استقلال همان کسانی نبودند که با درگذشت هادی نوروزی عزیز شانه به شانه با برادران قرمز خود مقام او را به عنوان یک رقیب دوست داشتنی تکریم داشتند و به احترام او روز جمعه ایستاده با کاپیتان فقید سرخ‌ها وداع گفتند؟ جایی که شما حرمت سرمربی تیم رقیب خود را نگه نداشتید آب سردی بود بر پیکر آبی دلانی که خالصانه دست دوستی را به سمت پرسپولیسی‌ها دراز کردند. احترام، ادب و معرفت عناصری است که می‌تواند رقابت را زیباتر جلوه دهد، پس چرا کاری کنیم که باعث تشنج در افکار خیل عظیمی از مردم شویم و دست آخر هم با عذرخواهی، صورت مسئله را پاک کنیم تا فقط جواب داده باشیم.

 

رفتار علی ضیا را به پای هیچ‌کس نمی‌گذاریم و خدای ناکرده هواداران تیم رقب را سرزنش نمی‌کنیم، اما دوست داشتیم ایشان بیشتر در آن محفل خصوصی احترام استقلالی‌ها و از همه مهم‌تر ماه محرم را نگه می‌داشتند. امیدواریم از این پس علی ضیا را پخته‌تر، آرام‌تر و با تجربه‌تر ببینیم تا دیگر شاهد واکنش‌های این چنینی از سوی مردم در فضای مجازی نباشیم.

 

همچنین رامین همتی، رئیس کمیته مشوقین باشگاه استقلال ایران در خصوص این کلیپ پخش شده در فضای مجازی گفت: همواره علی ضیا را جزو مجری‌های خوب و پرانرژی سیما می‌دانم و خوشحال می‌شویم که می‌بینم جوانان با استعدادی همچون ایشان در رسانه ملی فعالیت می‌کنند، اما امروز دیدیم که ضیا هنوز خیلی خام است و نمی‌تواند رفتار خود را در محافل خصوصی کنترل کند.

 

وی افزود: در رسانه ملی مجری توانمندی مثل محمود شهریاری داریم که همه می‌دانند یک پرسپولیسی متعصب است و در تمام اجراهایش به نوعی علاقه خود را به پرسپولیس نمی‌تواند پنهان کند، اما هیچ‌گاه به هیچ‌کدام از استقلالی‌ها توهین نکرده و فقط کل‌کل‌ها را در حالت طنز با طرف مقابلش بازگو می‌کند. همین مسئله باعث بیشتر شدن نمک اجراهایش می‌شود و تا به حال هم ندیدیم استقلالی‌ها به او بی‌احترامی کنند، اما وقتی هوادار استقلال می‌بیند که مجری معروفی مانند علی ضیا این‌گونه پرویز مظلومی را به سخره می‌گیرد، صبرش لبریز می‌شود و مجبور می‌شود در فضای مجازی واکنش نشان دهد و اتفاقاتی را که می‌بینیم رقم بزند.

 

رئیس کمیته مشوقین باشگاه استقلال تصریح کرد: پرویز مظلومی جزو زحمت‌کشان فوتبال ایران است و چه در زمان بازی و چه در زمان مربیگری افتخارات فراوانی کسب کرده است و نباید این‌گونه مورد تمسخر قرار گیرد. در همین چند وقت گذشته وقتی هادی نوروزی عزیز به رحمت الهی رفت، همگان دیدند که استقلالی‌ها به نوعی خود را صاحب عزا دانستند و در تمام مراسم‌ها شرکت کردند و آن‌گونه هم که روز جمعه مشاهده کردید پابه‌پای هواداران پرسپولیس در دقیقه 24 با کاپیتان قرمزها وداع کردند. همین هواداران انتظار ندارد که علی ضیا این رفتار را انجام دهد. البته این رفتار علی ضیا را به پای همه هواداران و لیدرهای خوب پرسپولیس نمی‌گذاریم و معتقدیم که وی تحت تأثیر جو قرار گرفته و آن رفتار را انجام داد.

 

همتی خاطرنشان کرد: امیدوارم دیگر شاهد چنین رفتارهای زننده‌ای در توهین به بزرگان فوتبال نباشیم و احترام کسوت را در همه حال، حتی در زمان خوشحالی یا عصبانیت حفظ کنیم. از هواداران خونگرم استقلال هم عاجزانه تقاضا دارم که در فضای مجازی از ناسزاگویی به علی ضیا خودداری و فرهنگ خاص استقلالی خود را حفظ کنند

 

واکنش مظلومی به شادی علی ضیا

 

شنیده های حاکی از آن است که این مجری معروف  به صورت تلفنی با پرویز مظلومی صحبت کرد و به او گفت: «شما از من بزرگتر هستید. اگر خوشحالی من بابت گلزنی پرسپولیس باعث ناراحتی شما شده، عذر می خواهم…»سرمربی استقلال هم پاسخ داد: «آدم زودرنجی نیستم و می بخشم. بهتر است دیگر ادامه ندهی و همه چیز تمام شده است.»همچنین گفته می شود مجری پرسپولیسی تلویزیون برای عذرخواهی مجدد به  تمرین تیم استقلال می رود.

 

واکنش مظلومی به شادی علی ضیا,علی ضیا مظلومی,شادی علی ضیا,خوشحالی علی ضیا,واکنش ها به شادی علی ضیا,فیلم توهین علی ضیا به مظلومی,علی ضیا,جنجال مجری معروف ضیا

 
.
.
واکنش مظلومی به شادی علی ضیا,علی ضیا مظلومی,شادی علی ضیا,خوشحالی علی ضیا,واکنش ها به شادی علی ضیا,فیلم توهین علی ضیا به مظلومی,علی ضیا,جنجال مجری معروف ضیا
این مطلب کامل بود ؟ 1 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران