سایت فتوکده

واکنش ها به حمایت پرویز پرستویی از فیتیله

.

 

  واکنش ها به حمایت پرویز پرستویی از فیتیله
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

پرویز پرستویی/ فیتیله

 

به گزارش سایت فتوکده: بعد از توهین بی شرمانه در برنامه فیتیله به تورک زبان ها و بدنیال آن اعتراضات گسترده مردم به این برنامه که هنوز هم ادامه دارد عده ای از هنرمندان برای دفاع از همکاران خود دست به قلم شدند،پرویز پرستویی هم در حمایت از فیتیله بیانیه ای در شبکه اجتماعی اش نوشت : اما کمتر از 24 ساعت با واکنش شدید مردم مواجه شد تا جایی که دوباره مجبور به نوشتن شد اما اینبار قبول کرد اشتباهی صورت گرفته و دست اندرکاران این برنامه از کار خود پشیمان و نادم هستند

 

واکنش ها به حمایت پرویز پرستویی از فیتیله,پرویز پرستویی,جنجال جدید پرویز پرستویی در حمایت از برنامه فیتیله,واکنش پرستویی به توهین برنامه فیتیله به ترک ها

 

پرویز پرستویی که خود اصالتا همدانی است در اولین بیانیه خود نوشته بود :

 

بیانیه اول

 

ای عزیزانی که این مطلب رو میخونید ،بنده یه ترک زبانم وخیلی هم به ترک زبان بودنم مینازم این روز ها اخبار فیتیله ها منو خیلی آزارم داد.از مدیران بر کنار شده بگیرید تا عمو فیتیله هایی که بیست و چهار سال کودکان و بزرگسالان رو شاد کردن و آگاه ولی این جفای بزرگ رو نمیتونم هضم کنم که سه یارو وچند مدیر رو خانه نشین ببینم .عزیزان چرا به هفت سینمایی حمله نمی کنید که سینما رو اینقدر سخیف کردند و کوچک که همیشه بیرق دار فرهنگ ایران بودند و افتخار آفرین در دنیا، شمارو به خدا سوگند در قضاوت عجول نباشید… . .. ..

 

تو سریال پایتخت ۴ نقی با لهجه مازندرانی، نفهمید و غذای سگ خورد.. تو سریال باغ مظفر مهران مدیری شخصیت گلمراد با لهجه لری نمایشگر یه آدم کثیف و نفهم بود… تو فیلم‌ها و سریال‌های مختلف، شخصیت‌هایی با لهجه‌ی جنوبی نقش قاچاقچی‌ها رو بازی میکنن… گیلانی‌ها تو سریال‌های مختلف نقش آدمای ساده‌لوح رو ایفا می‌کنن.. حتی جواد رضویان و رضا شفیع‌جم با لهجه‌ی افغانی سریال طنزی بازی کردن که سطح فرهنگ افاغنه رو خیلی پایین نشون میداد… اما همه‌ی این اقوام می‌دونستن که هیچ توهینی در کار نیست. کسی با یه سریال طنز به قومیت توهین نمیکنه..

 

یا سریال در حاشیه که جواد رضویان با اون شکل و شمایل به لهجه قمی حرف میزد… اما با یه آیتم طنز ۵ دقیقه‌ای اینکه یه نفر با لهجه آذری با فرچه توالت دندوناشو مسواک کرده، منجر شده به تظاهرات… اونم بازیگرای فیتیله که سال‌هاست نشون دادن چه شخصیتی دارن… ملعبه دست بعضی افراد سود جو و فرصت طلب نشیم که واسه نشون دادن خودشون مصاحبه میکنن و مردمو تحریک میکنن. اگه تو‌پایتخت چهار وقتی که نقی داشت اشتباهی غذای سگ می‌خورد، به جای لهجه مازندرانی لهجه آذری داشت، الان کلیه عوامل پایتخت اعدام شده بودن!
 

بیانیه دوم

 

دوستان عزیزترازجانم سلام.چهارشنبه شب ،بنده پستی را گذاشتم در خصوص عمو های فیتیله ای که بیست و چهار سال در تلویزیون کودکان شمارو سرگرم کردن و کلی فعالیت های خیرخواهانه،ومدیرانی که بیست وهفت سال در تلویزیون ناظر پخش بودند ودر آستانه بازنشستگی……بنده به عنوان بازیگر هیچوقت حاضر نشدم گویشی رابه سخره بگیرم ،حتی اگر میلیاردها دستمزد بدهند.فقط یک بارنقش ترک زبانی رابازی کردم.آنهم در فیلم کافه ترانزیت که شاید دیده باشید،که بسیار فیلم باارزشی بود.ودر آنجاهم ترک زبانی را بازی کردم،که تعصبات خاص خودش راداشت.ولی اجازه ندادم به سخره گرفته شود.
 
 
من نمی گویم کار عمو فتیله ای ها درست است یا غلط،قطعا با شناختی که از آنها دارم،میدانم قصد اهانت نداشته اند،اشتباه کرده اند وخودشان هم ابراز ندامت کرده اند. خلاصه از چهار شنبه تا کنون که جمعه است،حدود بیست هزارنفر کامنت گذاشته اید ،بنده همه آنها را خواندم .ولی متاسفانه تعدادی از شما عزیزان فقط به هم توهین کرده اید،واین زیبا نیست ،بعضا فحش های رکیک،به بنده هم هدیه کردید .من اصلا ناراحت نشدم چون حال شمارو درک میکنم.
 
 
پس این که میگویند .بسم اله الرحمان الرحیم(بنام خداوند بخشنده مهربان)یعنی چی؟مگر نه اینکه خداوند بخشنده است .پس بنده ها چرا اینقدر سخت گیرند ؟مگر ما بنده ناچیز خدا نیستیم؟…….. ولی بدانید بنده از گذاشتن این پست قصد این نداشتم که شما عزیزان به جان هم بیافتید وآنچه نارواست بهم نسبت دهید.آنچه که به بنده نسبت دادید،ملالی نیست ،نوش جانم .ولی یه کم درخلوتتان به خدا بیاندیشیدوبس.
 
 
سه خانواده، عموهای فیتیله ای ومدیران باسابقه از اشتباه سهوی خود نادم وپشیمانند واز ترک زبانان عزیز تقاضای بخشش کرده اند…………یادمان باشد در هشت سال دفاع مقدس چقدر شهید وجانباز و مفقودالاثر شیمیایی دادیم؟ولی الان دولت عراق ومردمش را کشور دوست خطاب میکنیم.همیشه جواب های هوی نیست .آرزوی آرامش برای همه شما عزیزان هموطنم دارم .بیاییم در این وضعیت بحران دشمن شاد کن نباشیم وخوراک برای رسانه های بیگانه درست نکنیم .والسلام.

 

واکنش ها به حمایت پرویز پرستویی از فیتیله,پرویز پرستویی,جنجال جدید پرویز پرستویی در حمایت از برنامه فیتیله,واکنش پرستویی به توهین برنامه فیتیله به ترک ها

.

.

واکنش ها به حمایت پرویز پرستویی از فیتیله,پرویز پرستویی,جنجال جدید پرویز پرستویی در حمایت از برنامه فیتیله,واکنش پرستویی به توهین برنامه فیتیله به ترک ها

این مطلب کامل بود ؟ 1 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران