سایت فتوکده

ورود داعش به ایران با عکس

شایعه ورود داعش به ایران با عکس,عکس های ورود قاچاقی داعش به ایران,عکس داعشی های بازداشت شده در مرز ایران,دستگیری داعشی ها در ورود به ایران,داعش در ایران .

ورود داعش به ایران با عکس     . . .  Isis – Iran

.

.

ماجرای ورود داعش به مرز های ایران و بازداشت آنها در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

شایعه

.
به تازگی ادعایی مبنی بر ناکامی نیروهای داعش که قصد ورود به کشور را داشتند و دستگیری آنها از سوی مأموران امنیتی به همراه تصاویری مرتبط با همین موضوع در فضای مجازی منتشر شده است که در ادامه می‌خوانید:
.
«ورود ناکام داعش به ایران؛‌ دم بچه‌های اطلاعات و نیروی انتظامی گرم؛ ۲۴ ساعته آماده باشن، بینید فقط چه جوری می‌خواستن بیان تو ایران؛‌ جای صندلی راننده و تو سپر ماشین.»

.

  شایعه ورود داعش به ایران با عکس,عکس های ورود قاچاقی داعش به ایران,عکس داعشی های بازداشت شده در مرز ایران,دستگیری داعشی ها در ورود به ایران,داعش در ایران  شایعه ورود داعش به ایران با عکس,عکس های ورود قاچاقی داعش به ایران,عکس داعشی های بازداشت شده در مرز ایران,دستگیری داعشی ها در ورود به ایران,داعش در ایران  شایعه ورود داعش به ایران با عکس,عکس های ورود قاچاقی داعش به ایران,عکس داعشی های بازداشت شده در مرز ایران,دستگیری داعشی ها در ورود به ایران,داعش در ایران.

واقعیت

.

اما براستی ادعای مطرح شده در خصوص ورود ناکام نیروهای داعشی به ایران صحت دارد؟! تصاویر فوق مربوط به دستگیری داعشی‌ها در مرزهای ایران است؟! ادعا و شایعه ورود نیروهای داعشی اخیر برای چندمین بار است که از سوی افراد معلوم‌الحال منتشر و به دلیل ناآگاهی کاربران شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود.

.

گفتنی است تصاویر جدیدی که منتسب به ورود داعشی‌ها به ایران است مربوط می‌شود به قاچاق مهاجرین آفریقایی به اروپا.

.

شایعه ورود داعش به ایران با عکس,عکس های ورود قاچاقی داعش به ایران,عکس داعشی های بازداشت شده در مرز ایران,دستگیری داعشی ها در ورود به ایران,داعش در ایران.

همچنین تصویر مربوط به درگیری نیروی انتظامی نیز

مربوط می‌شود به بازداشت سارقان بانک مسکن اصفهان در 20 خرداد سال جاری

.

13940405000167_PhotoL  13940405000168_PhotoL  13940405000169_PhotoL

شایعه ورود داعش به ایران با عکس,عکس های ورود قاچاقی داعش به ایران,عکس داعشی های بازداشت شده در مرز ایران,دستگیری داعشی ها در ورود به ایران,داعش در ایران,عکس شایعه بازداشت داعش در ایران,عکسهای از قاچاق انسان داعش به ایران,کذب بودن خبر داعش در ایران,عکس دستگیری داعشی ها در ایران,بازداشت گروهی از داعش که قصد ورود به ایران رو داشتند,شایعه داعش در ایران با عکس و تصاویر,خبر ورود داعش به ایران,جلوگیری از ورود داعش به ایران توسط نیروهای امنیتی ایران,عکس هوشیاری ماموران ایرانی در جلوگیری از ورود داعش به ایران,photo isis in iran,ماجرای ورود داعش به ایران و دستگیری آنها,هوشیازی وزارت اطلاعات در بازداشت داعش در ایران

این مطلب کامل بود ؟ 1 0
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران