سایت فتوکده

ویدیو سگ وفادار یک پیرمرد تنها

ویدیو سگ وفادار یک پیرمرد تنها,,عشق سگ به صاحبش,ویدیو از وفای سگ

ویدیو سگ وفادار یک پیرمرد تنها,,عشق سگ به صاحبش,ویدیو از وفای سگ به صاحبش,ویدیو تبلیغاتی سگ وفادار به پیر مرد تنها,وفادارترین سگ دنیا,ویدیو وفاداری حیوانات.

ویدیو سگ وفادار یک پیرمرد تنها (حتما ببینید)        . . . Dog Love

.

.

کلیپ ویدیو جالب از سگ وفادار یک پیر مرد تنها  در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

ویدیوی کوتاه ” مرد و سگ ” که توسط  موسسه پیوند کبد آرژانتین  برای تبلیغ اهدای عضو ساخته شده است یکی از پر بازدید کننده ترین ویدیوی های این هفته در دنیای مجازی بوده است.

.
.


.

[videojs mp4=”http://photokade.com/wp-content/uploads/insagva-mardtanha-photokade.mp4″ poster=”http://photokade.com/wp-content/uploads/insagbavafa-photokade.jpg” width=”500″ height=”375″]

.


.

دانلود ویدیو [ اندازه 5 مگابایت ] DOWNLOAD

.


.

مرد کهنسال تنها با سگ وفادارش زندگی می کند تا اینکه زمان مرگ او فرا میرسد و به بیمارستان منتقل میشود سگ وفادار روزها در مقابل بیمارستان به امید دیدار پیرمرد می نشیند تا اینکه بوی صاحب  پیر خود را از زن ویلچیر نشینی که از بیمارستان خارج می شود , استشمام می کند و با عشق و علاقه خود را به زن بیمار که به تازگی کبد پیوندی را از پیرمرد کهنسال گرفته است , میرساند.

.


.
.

ویدیو سگ وفادار یک پیرمرد تنها,,عشق سگ به صاحبش,ویدیو از وفای سگ به صاحبش,ویدیو تبلیغاتی سگ وفادار به پیر مرد تنها,وفادارترین سگ دنیا,ویدیو وفاداری حیوانات

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران