سایت فتوکده

پای جان کری وزیر خارجه آمریکا شکست

پای جان کری وزیر خارجه آمریکا شکست,پای جان کری در سانجه دوچرخه سواری در فرانسه شکست,شکستن استخوان لگن جان کری,شکستن پای وزیر امور خارجه آمریکا,جان کری افتاد.

پای جان کری وزیر خارجه آمریکا شکست   . . . Jan Kerry

.

.

افتادن جان کری وزیر امور خارجه آمریکا از دوچرحه در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

وزیر خارجه آمریکا در حین دوچرخه‌سواری در فرانسه مجروح شد. او برای معالجه پای شکسته‌اش، سفر به مادرید را لغو می‌کند و به آمریکا باز می‌گردد. درمان مقدماتی کری در بیمارستانی در ژنو صورت گرفت.

.

روز یکشنبه (۳۱ مه/۱۰ خرداد) ساق پای جان کری ۷۱ساله در سانحه سقوط از دوچرخه شکست. وزیر خارجه آمریکا در منطقه “سیون‌زیه” درفرانسه سرگرم دوچرخه سواری بود. این ناحیه در ۴۰ کیلومتری مرز سوئیس قرار دارد.
.
کری پس از این سانحه، با هلی‌کوپتر به بیمارستانی در ژنو منتقل شد. یکی از سخنگویان کری گفته که حال او مساعد است. رویترز نوشت کری سفر به مادرید را لغو می‌کند تا برای رسیدگی‌های پزشکی به کشورش بازگردد.
.
کری به خاطر مذاکرات اتمی گروه ۵+۱ با ایران در اروپا به سر می‌برد. قرار بود او برای امضای یک توافق دفاعی روز دوشنبه (اول ژوئن/۱۱ خرداد) به اسپانیا برود.
.
وزیر خارجه آمریکا علاقه زیادی به دوچرخه سواری دارد تا آنجا که در سفرهای کاری نیز دوچرخه خود را به همراه می‌برد.

.


.

.

پای جان کری وزیر خارجه آمریکا شکست,پای جان کری در سانجه دوچرخه سواری در فرانسه شکست,شکستن استخوان لگن جان کری,شکستن پای وزیر امور خارجه آمریکا,جان کری افتاد

این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران