سایت فتوکده

پدران و فرزندان ورزشکار ایرانی

.

 

  عکس پدران و فرزندان ورزشکار ایرانی
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

پدران و فرزندان ورزشکار

 

فرزندان از والدین خود ژن‌ های موفقیت

را به ارث می‌برند که این موضوع در ورزش اتفاق‌ ها و حواشی جالبی را رقم می‌ زند

 

پدران و فرزندان ورزشکار ایرانی , عکس های پدران و فرزندان ورزشکار ایرانی , عکس فرزندان و پدرانم ورزشکار مشهور ایرانی , عکس ورزشکاران پدر و پسر ایرانی

 

همانطور که شباهت‌های ظاهری از نسلی به نسل دیگر منتقل می‌شود، در مواردی فرزندان از والدین خود ژن‌های موفقیت را به ارث می‌برند که این موضوع در ورزش اتفاق‌ها و حواشی جالبی را رقم می‌زند.

 

علی و محمد پروین در پرسپولیس و پدر در تیم ملی. ناصر، آتیلا و آتوسا حجازی که پدر در تیم ملی و استقلال، پسر در تیم استقلال و دختر در رشته فوتسال. احمدرضا و امیر عابدزاده، ابراهیم و اردلان آشتیانی در تیم پرسپولیس جزو ستاره‌های قدیم و جدید ایرانی مستطیل سبز هستند که پدران بسیار بیشتر از فرزندان شهرت داشته و دارند.

 

در کشتی اما قضیه کاملا متفاوت است زیرا محمد خادم تنها یک مدال نقره در مسابقات جهانی ۱۹۶۲ توکیو دارد اما پسرانش امیررضا و رسول از اسطوره‌های کشتی ایران و جهان هستند. امیررضا برادر بزرگتر یک طلا و یک برنز از مسابقات جهانی و دو برنز در المپیک را در کارنامه دارد اما رسول که امروز رئیس فدراسیون کشتی است، یک طلا و یک برنز در المپیک و دو طلا و یک نقره در مسابقات جهانی کسب کرده است.

 

البته عسگری محمدیان و پسرش محمدحسین هم در عرصه بین المللی کشتی افتخار آفرین بوده‌اند. همچنین نیلوفر اردلان که پدرش اسماعیل دروازه‌بان بوده و امروز در این بخش مربیگری می‌کند، به عنوان کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران موفقیت‌های زیادی را در عرصه‌های بین المللی بدست آورده است.

 

عکس علی پروین و پسرش محمد

عکس علی پروین و پسرش محمد

  عکس رسول خادم و پدرش محمد خادم

عکس رسول خادم و پدرش محمد خادم

  عکس احمد عابدزاده و پسرش امیر

عکس احمد عابدزاده و پسرش امیر

  عکس ناصر حجازی و پسرش آتیلا

عکس ناصر حجازی و پسرش آتیلا

 

گردآوری : سایت فتوکده

منبع : سیمرغ

 

این مطلب مفید بود؟ 1 0
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران