سایت فتوکده

پرتاپ خودکار توسط عراقچی به جان کری

پرتاپ خودکار توسط عراقچی به جان کری,ماجرای پرتاب خودکار جانی کری به عراقچی,عکس پرتاب خودکار در جریان مذاکرات هسته ای بین جان کری و عراقچی,پرتاب خودکار.

پرتاپ خودکار توسط عراقچی به جان کری    . . . Aragchi

.

.

تلگرام عراقچی و تایید پرتاپ خودکار به سمت کری در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

صفحه اینستاگرام گروه تلگرامی چلنج با انتشار این تصویر نوشت که عباس عراقچی ماجرای پرت کردن خودکار به سمت جان کری در جریان مذاکرات را تایید کرده است.
.
به گزارش «انتخاب»، در متن منتشر شده در این صفحه اینستاگرام امده است:
.
سید عباس عراقچی عضو تیم مذاکره کننده ایرانی، در دیالوگی کوتاه در تلگرام، خبر اندختن خودکار در مقابل جان کری را تایید کرد.وی خاطر نشان کرد که جان کری چند بار بابت این اتفاق عذرخواهی کرده است.
.
پرتاپ خودکار توسط عراقچی به جان کری,ماجرای پرتاب خودکار جانی کری به عراقچی,عکس پرتاب خودکار در جریان مذاکرات هسته ای بین جان کری و عراقچی,پرتاب خودکار
.
این تصویر که در گروه  چلنج منتشر شده است متن کوتاه توضیح عراقچی پیرامون ماجرای پرت کردن خودکار است که چندی پیش توسط علاءالدین بروجردی رییس کمیسیون امنیت مجلی مجلس مطرح شده بود.
.

.
.
پرتاپ خودکار توسط عراقچی به جان کری,ماجرای پرتاب خودکار جانی کری به عراقچی,عکس پرتاب خودکار در جریان مذاکرات هسته ای بین جان کری و عراقچی,پرتاب خودکار,پرتاپ خودکار توسط عراقچی به جان کری با عکس
این مطلب کامل بود ؟ 1 0
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران