سایت فتوکده

پست جنجالی بهنوش بختیاری

پست جنجالی بهنوش بختیاری با عکس در اینستاگرام,پست جنجالی بهنوش بختیاری,توهین به بازیگران در اینستاگرام بهنوش بختیاری,کامنت جالب در پیج بهنوش بختیاری,توهین به بازیگران و هنرمندان در پیچ بهنوش بختیاری .

پست جنجالی بهنوش بختیاری    . . . Behnoush Tabatabai

.

.

توهین به بهنوش بختیاری و هنرمندان  در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

بهنوش بختیاری با منتشر کردن عکسی از کامنت یکی از کاربرانش و توهینی که به او شده بود واکنس نشان داد این شخص در کامنتی نوشته بود :

.

من یک تحصیل کرده هستم اما در کشوری زندگی میکنم که توی او بتونی به توپ لگد بزنی یا آهن بلند کنی یا جلوی دوربین شکلک در بیاری و بخندی شرایط بسیار بسیار خوبی خواهی داشت تا کسب علم و دانش.. خانم محترم مگر یاد گیریه یک زبان خارجی مگر چه مزیتی داره که شما رو انقدر از امکانات این مملکت بهرمند کرده .. خنم محتر لطفا ژست انسانهای مهربان رو به خودتون نگیرید.شما لذت و عشق و علاقتون به این مردم احساساتی فقط برای خودنماییه و بس

.

پست جنجالی بهنوش بختیاری با عکس در اینستاگرام,پست جنجالی بهنوش بختیاری,توهین به بازیگران در اینستاگرام بهنوش بختیاری,کامنت جالب در پیج بهنوش بختیاری,توهین به بازیگران و هنرمندان در پیچ بهنوش بختیاری.

واکنش بهنوش بختیاری :

.
من در کشوری زندگی میکنم که خامهایی شبیه این بانو هر تلاشیو در حرفه بازیگری شکلک درآوردن میدونن..تازه تحصیلکرده هامون اینن..من مودبانه ترین کامنت ایشونو گذاشتم..از نظر ایشون ما فقط خوشگذرانیم و به ظاهرانسان..تازه اگه کسی تو زندگیش بهش خوش بگذره ما باید حالمون بد بشه؟؟من که سختیامو کشیدم..بی پولیامم تا دلتون بخواد..اما اگه از اولم در رفاه بودم باز به کسی ربطی نداشت..
.
کسانی که به هنرمند میگن شکلک درار همونایی هستن که تو خونه بهشون میگن نون خور اضافه. .عزیزدلمهربان اونموقع که شما به اقیانوس میگفتی آقا یونس من داشتم صحنه را جارو میکردم..وبه این افتخار میکنم که با تلاش بیست ساله به جایی که از نظر خودم هیچی نیست و بیشتر باید زحمت بکشم رسیدم..شما فکری به حال خویش و گره های روحی خودت بکن..کامنتای بی ادبانتو نذاشتم..برو خدا رو شکر کن تحصیلکرده مجلسی شیک…خدایا پناه بر خودت…..
.

.

.
.
پست جنجالی بهنوش بختیاری با عکس در اینستاگرام,پست جنجالی بهنوش بختیاری,توهین به بازیگران در اینستاگرام بهنوش بختیاری,کامنت جالب در پیج بهنوش بختیاری,توهین به بازیگران و هنرمندان در پیچ بهنوش بختیاری
این مطلب کامل بود ؟ 2 1
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران