سایت فتوکده

پناهنده شدن مجری معروف شبکه خبر

پناهنده شدن مجری معروف شبکه خبر به آمریکا,هادی زنوزی پناهنده شد

پناهنده شدن مجری معروف شبکه خبر به آمریکا,هادی زنوزی پناهنده شد,عکس هادی زنوزی مجری شبکه خبر به امریکا پناهنده شد,پناهنده شدن مدیر کل شرکت نفت و پتروشیمی .

پناهنده شدن مجری معروف شبکه خبر به آمریکا    . . . hadi zenozi

.

.

پناهنده شدن مجری معروف شبکه خبر به آمریکا با عکس در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

هادی زنوزی اصل از مجریان سابق شبکه خبر صداوسیما و رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در دولت سابق؛ پس از مدت‌ها غیبت در رسانه‌های داخلی و شایعاتی که درباره او به گوش می‌رسید، سرانجام صبح چهارشنبه بیستم می ۲۰۱۵ در یک رادیوی فارسی زبان در ایالت کالیفرنیا در آمریکا روی آنتن رفت

.

پناهنده شدن مجری معروف شبکه خبر به آمریکا,هادی زنوزی پناهنده شد,عکس هادی زنوزی مجری شبکه خبر به امریکا پناهنده شد,پناهنده شدن مدیر کل شرکت نفت و پتروشیمی.

هادی زنوزی در هفته‌های گذشته چند بخش خبری کوتاه برای برنامه‌ای با نام اتاق خبر در یک رادیوی فارسی زبان ایالت کالیفرنیا در آمریکا اجرا کرده بود اما از صبح چهارشنبه بیستم ماه می ۲۰۱۵ میلادی اجرای بخش خبر بامدادی این موسسه رادیویی را موقتا به عهده گرفته‌است.

.

عکس هادی زنوزی مجری شبکه حبر پناهنده شده به آمریکا.

زنوزی اصل که از اولین مجریان شبکه خبر بود، چندی پیش با انتشار تصویر طنز‌آمیزی در رسانه‌های اجتماعی، «شبکه خبر» تلویزیون دولتی ایران را «شبکه بی‌خبر» خوانده بود که صدای مردم مظلوم اروپا و آمریکاست!

.عکس هادی زنوزی مجری شبکه حبر پناهنده شده به آمریکا

.

.

پناهنده شدن مجری معروف شبکه خبر به آمریکا,هادی زنوزی پناهنده شد,هادی زنوزی مجری شبکه خبر به امریکا پناهنده شد,پناهنده شدن مدیر کل شرکت نفت و پتروشیمی,آمریکا,عکس هادی زنوزی مجری شبکه حبر پناهنده شده به آمریکا

این مطلب کامل بود ؟ 0 2

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران