سایت فتوکده

پناهندگی قایقران زن تیم ملی ایران

.پناهندگی قایقران زن تیم ملی ایران,شروین پاکدلان ورزشکار زن ایرانی در پرتقال پناهنده شد,پناهندگی قایقران زن ایرانی در پرتقال,ماجرای پناهندگی دختر ورزشکار

 

  تیم ملی قایقرانی ایران در حال بازگشت از آلمان به ایران بود که مربیان تیم ملی متوجه می شوند شروین پاکدلان با وجود گذر از گیت دوباره برگشته و به عبارت دیگر فرار کرده است.
 

 


 
 
پناهندگی قایقران زن ایرانی در سایت فتوکده : https://photokade.com
 
 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 
 
تیم ملی قایقرانی ایران در حال بازگشت از آلمان به ایران بود که مربیان تیم ملی متوجه می شوند شروین پاکدلان با وجود گذر از گیت دوباره برگشته و به عبارت دیگر فرار کرده است.
 
 
حالا این ورزشکار ایرانی درخواست پناهندگی در این کشور اروپایی را داده است. چند روز پیش که خبر پناهندگی یک قایقران ایرانی در پرتغال به گوش می رسید.همه نگاه ها به سمت آرزو حکیمی قایقران المپیکی تیم ملی رفت اما به سرعت این خبر تکذیب شد و بعد مشخص شد که پناهندگی در پرتغال کار یکی دیگر از قایقرانان بوده، قایقرانی به نام شروین پاکدلان که تنها 17 سال دارد.
 
آخرین اخبار حاکی از آن است که وی به درخواست خانواده مادری اش از فرودگاه فرار کرده تا نزد آنها در پرتغال بماند این در حالی است که پدر این ورزشکار به شدت از دست اهمال فدراسیون قایقرانی شکایت دارد.ناگفته نماند کرمی مربی تیم ملی قایقرانی به دلیل پناهندگی این ورزشکار در پرتغال از سمت خود اخراج شده است این در حالی است که وی می گوید هیچ اطلاعی از تصمیم پاکدلان نداشته است

 

توضیحات رئیس فدراسیون قایقرانی

 

رئیس فدراسیون قایقرانی درباره جدایی ناگهانی و غیبت یکی از اعضای تیم جوانان ایران در پرتغال توضیحاتی را ارائه کرد.
 
 
غلامرضا امینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره ناپدید شدن شروین پاکدلان، یکی از اعضای تیم جوانان کانوی ایران که برای شرکت در مسابقات جهانی به پرتغال اعزام شده‌است، گفت: این قایقرانی 17 ساله به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی جهان دیروز عازم پرتغال شد. به محض حضور او در فرودگاه، خانواده مادری این قایقران زیر پای او نشسته و در واقع او را با خود برده‌اند.
 
 
وی ادامه داد: حالا پدر این قایقران از دست ما بسیار ناراحت و عصبانی است و می‌گوید که او را به فدراسیون سپرده بود تا سالم برود و سالم نیز بازگردد.رئیس فدراسیون قایقرانی عنوان کرد: ما چیزی از مشکل خانوادگی قایقران مورد نظر نمی‌دانیم و منتظر هستیم تا ببینیم او به اردو باز می‌گردد یا نه. پدر این قایقران نیز عصبانی شده و از ما درخواست غرامت کرده است.
 
 
.
پناهندگی قایقران زن تیم ملی ایران,شروین پاکدلان ورزشکار زن ایرانی در پرتقال پناهنده شد
این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران