سایت فتوکده

پناهندگی مهرداد پولادی به انگلیس

.

 

  پناهندگی بازیکن تیم ملی به انگلیس
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

پناهندگی مهرداد پولادی

 

روز گذشته روزنامه خبر ورزشی خبر از پناهنده شدن یکی از بازیکنان سابق تیم ملی در آینده نزدیک داد. در این خبر بدون ذکر نام مهرداد پولادی نوشته شده بود که وی به دنبال انجام مراحل پناهندگی است و به احتمال فراوان در انگلیس پناهنده خواهد شد.

 

پناهندگی مهرداد پولادی به انگلیس,پناهندگی بازیکن تیم ملی در انگلیس,پناهنده شدن مهرداد پولادی در انگلیس,اسم بازیکن پناهنده در انگلیس,مهرداد پولادی در انگلیس

 

پولادی که در خارج از ایران به سر می‌برد و علاقه‌ای به بازگشت به کشور ندارد، این روزها مشغول انجام یکسری کارهای قانونی برای پناهندگی در این کشور اروپایی است. او اخیرا وکیلی برای خودش گرفته و در تلاش است تا هر چه زودتر کارهای قانونی را انجام دهد و مطمئن شود که مشکلی برای حضور در این کشور ندارد.

 

ایرانی‌های زیادی در انگلیس زندگی می‌کنند ولی پناهندگی در این کشور برای شهروندان به سادگی نیست ولی از آنجا که این بازیکن سال‌ها در تیم ملی بازی کرده و افتخار حضور در جام جهانی را هم دارد، به احتمال فراوان مراحل پناهندگی‌اش به سادگی انجام خواهد شد.

 

جعل کارت پایان خدمت و فرار از ایران

 

کارت پایان خدمت سربازی وی در جریان جنجال کارت معافیت بازیکنان فوتبال باطل و وی از حضور در تیم ملی منع شد پس از اتمام اردوی پرتغال تیم ملی فوتبال در مهر ۱۳۹۳، مهرداد پولادی از بازگشت به ایران به همراه سایر ملی‌ پوشان خودداری کرد و به کشور قطر رفته و مسئولان باشگاه فوتبال پرسپولیس را در تنگنا قرار داد که اجازه‌ نامه انتقال وی به تیم الشحانیه این کشور را صادر کنند وی هم‌اکنون در این تیم فوتبال بازی می‌کند

 

مهرداد پولادی متولد۷ اسفند ۱۳۶۵ در کرج ازیکن فوتبال می‌ باشد

 

گردآوری : سایت فتوکده

منبع : سیمرغ

 

این مطلب کامل بود ؟ 3 3

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران