سایت فتوکده

پیام داعش برای حمله به حرم ائمه اطهار

پیام داعش برای حمله به حرم ائمه اطهار,بخشنامه داعش برای حمله گسترده

پیام داعش برای حمله به حرم ائمه اطهار,بخشنامه داعش برای حمله گسترده به حرم امامان معصوم در عراق,داعش و آماده شدن برای حمله بزرگ به حرم امامان,داعش و ائمه .

پیام داعش برای حمله به حرم ائمه اطهار      . . . IsiS

.

.

بخشنامه آماده شدن داعش برای حمله گسترده در عراق در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

گروهک تروریستی داعش با ارسال پیامی به تروریست‌های خود، از آنان خواست تا برای تخریب ضریح مطهر امامان شیعه(عليهم السلام) آماده شوند.

.

سایت خبری “وردنا” عراق دراین‌باره نوشت، گروهک تروریستی داعش در ایالت فلوجه عراق، طی نامه‌ای تحت عنوان “آمادگی برای جنگ بزرگ” از اعضای خود خواست تا برای حمله به مرقد امامان شیعه(عليهم السلام) آماده شوند.

.

پیام داعش برای حمله به حرم ائمه اطهار,بخشنامه داعش برای حمله گسترده به حرم امامان معصوم در عراق,داعش و آماده شدن برای حمله بزرگ به حرم امامان,داعش و ائمه.

در این نامه که در یکم ماه رجب منتشر شده آمده است: “به زودی در زمین هیچ بتی که به غیر از خدا پرستیده شود، باقی نخواهد ماند.(!)
از شما می‌خواهیم برای ساعت صفر آماده شوید که به خدا سوگند، این همان غزوه بزرگ است.”
.
گفتنی است داعش هیچ اطلاعاتی را در رابطه با زمان و نحوه حمله بیان نکرده است.
.
اما به نظر می‌رسد داعش به خوبی می‌داند که حمله به حرم مقدس ائمه اطهار در عراق به معنی پایان عمر این گروهک خواهد بود؛ و این قبیل پیام‌ها بیشتر برای تقویت روحیه شکست‌خورده عناصر این گروهک ارسال می‌شود.

.


.

.

پیام داعش برای حمله به حرم ائمه اطهار,بخشنامه داعش برای حمله گسترده به حرم امامان معصوم در عراق,داعش و آماده شدن برای حمله بزرگ به حرم امامان,داعش و ائمه

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران