چرا تم فیس بوک آبی رنگ است

چرا تم فیس بوک آبی رنگ است,چرا فیسبوک آبی است,دلیل انتخاب رنگ آبی فیسبوک

چرا تم فیس بوک آبی رنگ است,چرا فیسبوک آبی است,دلیل انتخاب رنگ ابی برای فیسبوک,ابی رنگ مجبوب مارک‌ زاکربرگ,بیماری کور رنگی مارک‌ زاکربرگ صاحب فیس بوک,آبی.

چرا تم فیس بوک آبی رنگ است       . . . Them Facebook

.

.

دانستنی جالب در مورد رنگ آبی سایت فیسبوک  در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که دلیل علاقه فیسبوک
به طیف های مختلف رنگ آبی و استفاده از انواع آن در نقاط مختلف فیسبوک به چه علت است ؟
.
این روزها شرکت‌ های مختلف یک رنگ خاص را برای برند خود انتخاب می‌کنند اما جالب اینجاست که در استفاده از رنگ آبی در طراحی فیس‌بوک به هیج‌ وجه نکات تبلیغاتی در نظر گرفته نشده و تنها یک دلیل شخصی در این میان مطرح است.
.
مارک‌ زاکربرگ به بیماری کوررنگی مبتلا است و به همین دلیل رنگ آبی را برای وب‌ سایت خود انتخاب کرده است.البته به این نکته توجه داشته باشید که افراد دارای کوررنگی دنیا را سیاه و سفید نمی‌ بینند بلکه ممکن است در تشخیص طیف‌ های مختلف رنگ مشکل داشته باشد.
.
برای زاکربرگ،آبی رنگ غالب است و جالب اینجاست که در مقاله‌ای که در وب‌ سایت New Yorker منتشر شده بود، در رنگ‌ آمیزی منزل زاکر‌برگ نیز به جز آشپزخانه زرد رنگ از طیف‌ های مختلف رنگ آبی استفاده شده است.
.
او می‌گوید: “ آبی برای من غنی‌ترین رنگ است. من می‌توانم تمام رنگ آبی را ببینم” طی یک آزمایش آنلاین که چند سال گذشته انجام شده بود مشخص گردید که زاکربرگ قادر به تشخیص رنگ‌های سبز و قرمز نیست.
.
.

.

.
چرا تم فیس بوک آبی رنگ است,چرا فیسبوک آبی است,دلیل انتخاب رنگ ابی برای فیسبوک,ابی رنگ مجبوب مارک‌ زاکربرگ,بیماری کور رنگی مارک‌ زاکربرگ صاحب فیس بوک,آبی,اطلاعات جالب از فیسبوک,دانستنی های جالب در مورد سایت فیسبوک,فیسبوک مال کیه,چرا قالب فیسبوک آب رنگ است,دلیل انتخاب قال رنگ آبی برای فیسبوک چیست,قالب
این مطلب کامل بود ؟ ۳ ۰

شما هم بخوانید