سایت فتوکده

چگونگی آشنایی و ازدواج بازیگران

چگونگی آشنایی و ازدواج بازیگران,دوستی قبل از ازدواج بازیگران معروف

ez-setarehaa.

اغلب كساني كه ازدواج كرده‌اند پيدا كردن همسرشان را محصول يك تصادف شيرين مي‌دانند.

.

معمولا در بازگويي خاطرات روزهاي اول آشنايي حتما در مورد محل ملاقات هم شرحي داده مي‌شود.هرچه باشد آنجا مهم‌ ترين اتفاق زندگي‌ شان روي داده است. اما آيا واقعا مهم است آدم‌ ها كجا شريك زندگي‌شان را پيدا كنند؟ 

.

.

.

چگونگی آشنایی و ازدواج بازیگران در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

 .

هراير دانليان، روانشناس و زوج‌ درمانگر، معتقد است محل آشنايي اهميت چنداني در آينده زندگي مشترك ندارد اما بايد نسبت به ويژگي‌هاي مثبت يا منفي موقعيت‌ هاي مختلف آگاه بود تا رابطه را در مسير مناسب‌ تري هدايت كرد. به اين بهانه سراغ بازیگران خوشبختي رفتيم كه سبك‌ هاي آشنايي متفاوتي آنها را با همسر شان پيوند داده است.

.

peyman-bahare-ez.

بهاره رهنما  :

.

در خيابان وليعصر آشنا شديم

«آشنايي ما به سال 70 بازمي‌گردد. روزي كه پيمان را براي اولين‌ بار ديدم كاملا به ياد مي‌آورم؛17 ساله بودم و دانشجوي سال اول دانشگاه. به خاطر اينكه در دبيرستان جهشي خوانده بودم، زودتر وارد دانشگاه شدم. يك روز وقتي از دانشگاه بازمي‌گشتم، در خيابان ولي‌ عصر به‌طور اتفاقي با هم آشنا شديم. اين آشنايي در سال‌هاي بعد، يعني سال 1373 شكل جدي‌تري به خود گرفت و ما با هم ازدواج كرديم.»كيفري دارد يا خير. نمي‌دانيم اصلا راست مي‌گويد يا دروغ و اينها مسائلي است كه اگر ناديده گرفته شود، آسيب‌هاي زيادي را به دنبال خواهد داشت.

 


.

mehrab-shaghaeig-ez.

شقايق دهقان :

.

مدت‌ها همكار بوديم

«من و مهراب از 10 سال قبل همديگر را مي‌شناختيم. تا مدت‌ها همكار بوديم و سر سريال پاورچين بود كه قضيه جدي شد. خيلي هم براي هردوي‌مان انـتـخاب سختي نبود؛ چون همديگر را از قبل مي‌شناختيم. چيزي نداشتيم كه از هم پنهان كنيم و بعد توي زندگي دست‌مان براي هم رو شود.»

.


.

hamid-zanesh-ez

.

حميد گودرزي :

.

در محله‌مان عاشق شدم

«سال 82 در ميدان آرژانتين همسايه بوديم. من آن زمان دانشجوي رشته كارگرداني بودم و ماندانا 16 ساله و محصل بود. اين آشنايي ادامه پيدا كرد و با پيشنهاد ازدواج من مخالفت‌هاي اوليه خانواده همسرم شروع شد چون آنها در آمريكا ساكن بودند و با شغل من مشكل داشتند. مخالفت‌ها به سال نكشيد و با پافشاري ما با هم ازدواج كرديم.

.


 

.

sepand-hamsarjanesh-ez.

سپند اميرسليماني :

.

دوست دوست هم بوديم

«ما در يك جمع دوستانه به واسطه دو نفر از دوستان قديمي به هم معرفي شديم و آشنايي‌مان شروع شد. بعد از آن هم آشنايي‌مان ادامه پيدا كرد و بعد از گذشت مدتي احساس كرديم از هم شناخت كافي به دست آورده‌ايم و مي‌توانيم با زندگي در كنار هم خوشبخت باشيم.

البته از همان روز‌هاي اول آشنايي موضوع ازدواج را با هم مطرح نكرديم اما بعد كه روز به روز شناخت‌مان از هم بيشتر شد و تقريبا دو سال از آشنايي‌مان ‌گذشت، تصميم گرفتيم آينده‌مان را در كنار هم و با هم بسازيم. به اين شكل زندگي مشترك‌مان را با شناخت و علاقه آغاز كرديم.»

.


 

.

چگونگی آشنایی و ازدواج بازیگران,دوستی قبل از ازدواج بازیگران معروف,نحوی آشنایی ستاره ها قبل از ازدواج با یکدیگر,عکس بازیگرانزن و شوهر معروف,ازدواج ستاره ها,نحوی اشنایی و دوست شدن بازیگران با شوهرانشان,دوستی قبل از ازدواج افراد مشهور ایرانی,بازیگران معروف چگونه ازدواج کردن,اشنایی و رفاقت دختر و پسر قبل از ازدواج,ازد.اج افرازد مشهور ایرانی,نحوی ازدواج بازیگران مشهور با یگدیگر,نحوی اشنایی و ازدواج افراد سرشناس ایرانی با یکدیگر

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران