سایت فتوکده

کارلوس کی روش استعفا داد

 کارلوس کیروش استعفا داد,;d v,a hsjuth nhn,جدایی سرمربی تیم ملی

کی روش استعفا داد,جدایی کارلوس کیروش از سرمربیگری تیم ملی,کی روش از تیم ملی رفت,جدایی کی روز از سرمربیگیری تیم ملی,استعفای کی روش از تیم ملی,کی روش رفت

 .

کارلوس کی روش از سرمربیگری تیم ملی استعفا داد

.

.

.

استعفای کارلوس کیروش از سرمربیگری تیم ملی در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

کارلوس کی‌روش پس از جلسه با کفاشیان درباره جدایی از تیم ملی فوتبال گفت: این موضوع صحت دارد اما پاسخگویی در این‌باره را به کفاشیان واگذار می‌کنم.وی افزود: با جلسه‌ای که با رئیس داشتم پس از جلسه طرفین موافقت کردیم که به صورت صلح‌آمیز از هم جدا شویم.
.
کی‌روش گفت: شما نمی‌توانید بگویید من نمی‌‌خواستم به این مسیر ادامه دهم این جدایی را من نمی‌‌خواستم و در فکرش هم نبودم و در اختیار و تصمیم من هم نبوده و حتی موضوعی نبوده که رئیسم بخواهد اما متأسفانه طرفین با فشارهای زیادی که آمد اجباراً این توافق را انجام می‌دهند.
.
سرمربی تیم ملی افزود: با فشاری که روی ما بود این توافق را کردیم و این برخلاف آرزوها و خواسته‌های ما است و در واقع هم شما و هم همه مردم می‌دانند که چه کسی و به خاطر چه چیزی این کار را انجام می‌دهند.وی در پاسخ به این سؤال که تکلیف خواسته مردم که او را می‌خواستند چه می‌شود، گفت: این سؤال را از کسی بپرسید که به ما فشار آورد تا این کار را انجام دهیم.
.
کی‌روش در پاسخ به این سؤال که آیا منظور او وزیر ورزش است، گفت: باز هم می‌گویم از کسی بپرسید که به ما فشار آورد تا کنار برویم، نمی‌خواهم در این رابطه بیش از این صحبت کنم.سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سؤال که آیا از بابت این جدایی دو طرف به هم غرامتی خواهند پرداخت گفت: دوستی بین من و کفاشیان وجود دارد در نهایت به جایی رسیدیم که این موضوع را محترمانه و صلح‌آمیز برطرف کنیم. در واقع از اینکه این اتفاق می‌افتد احساس بدی دارم چرا که این موضوع برخلاف افکار و انتظاراتم بوده و است.
.
وی خاطرنشان کرد: شرمنده مردم شدم. اگر با شنیدن این خبر نوروزشان خراب شد، بدانند که این جدایی خارج از خواسته قلبی من و رئیس فدراسیون فوتبال بود.
.
.
.

.
کارلوس کی روش استعفا داد,کی روش استعفا داد,جدایی کارلوس کیروش از سرمربیگری تیم ملی,کی روش از تیم ملی رفت,جدایی کی روز از سرمربیگیری تیم ملی,استعفای کی روش از تیم ملی,کی روش رفت,خبر بد برای هوادران تیم ملی فوتبال,خبر بد استعفای کارلوس کیروش در عید نوروز,کارلوس کیروش با توافق از تیم ملی جدا شد,کیروش فقط دو بازی دری نیمکت تیم ملی مینشیند
این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران