سایت فتوکده

کاریکاتور عربی توهین به مردم ایران

کاریکاتور عربی توهین به مردم ایران,عکس کاریکاتور توهین نشریه عربستانی به مردم

کاریکاتور عربی توهین به مردم ایران,عکس کاریکاتور توهین نشریه عربستانی به مردم ایران,کاریکاتور فرودگاه عربستان,عکس توهین روزنامه عربستانی به مردم ایران.

کاریکاتور توهین به مردم ایران توسط نشریه عربستانی       . . . car·i·ca·ture

.

یکی از سایت‌های دولتی آل سعود در اقدامی تامل برانگیز با انتشار کاریکاتوری، به ملت ایران توهین کرد.

.

.

عکس کاریکاتور عربی توهین به مردم ایران  در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

به گزارش شبکه العالم، وب سایت نشریه دولتی “الریاض” در این کاریکاتور که روز یکشنبه 23 فروردین ماه 1394 منتشر شده، ملت بزرگ ایران به صورتی توهین آمیز و در شمایل انسان‌های بدوی و اولیه نمایش داده است.
.
این نشریه در اقدامی غیرحرفه ای، پس از انتشار کاریکاتورهایی در توهین به امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری و دبیرکل حزب الله لبنان در روزهای اخیر، سرانجام گستاخانه تمام ملت ایران را مورد توهین قرار داد.
.

کاریکاتور عربی توهین به مردم ایران,عکس کاریکاتور توهین نشریه عربستانی به مردم ایران,کاریکاتور فرودگاه عربستان,عکس توهین روزنامه عربستانی به مردم ایران

.


.

.

کاریکاتور توهین به مردم ایران از طرف نشریه عربستان,عکس کاریکاتور توهین نشریه عربستانی به مردم ایران,کاریکاتور فرودگاه عربستان,توهین روزنامه عربستانی به مردم,کاریکاتور فرودگاه عربستان,کاریکاتور توهین به تجاوز دو نوجوان ایرانی,کاریکاتور توهین نشریه عربستانی به ملت ایران,عکس کاریکاتور توهین,کاریکاتور عربی توهین به مردم ایران در مورد فرودگاه عربستان,,اهانت نشریه عربستانی به مردم ایران

این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران